Матчі Суперліги: «Київ-Баскет» в овертаймі обіграв «Тернопіль», «Харківські Соколи» вдома поступилися «Дніпру»

"Дніпро" перервав переможну серію "Харківських Соколів".

Проваливши другу чверть, «Харківські Соколи» зрештою програли «Дніпру». «Київ-Баскету» та «Тернопільу» для визначення найсильнішого забракло основного часу.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор з посиланням на ФБУ .

У п'ятницю, 5 листопада, відбулися два матчі розіграшу Суперліги. «Харківські Соколи», які набрали хід, приймали «Дніпро», що забуксував. Рахунок у матчі відкрив гравець команди гостей Крутоус. Харків'яни швидко вийшли вперед і довгий час лідирували, але за 22 секунди до кінця першої чверті Геть зрівняв рахунок. А ось у другій чверті «Харківських Соколів» було просто не впізнати. Команда набрала лише 10 очок, і на перерву пішла, програючи 31-48.

У третій чверті «Соколи» почали надолужувати втрачене і відіграли 6 очок. А в середині четвертої десятихвилинки перевага «Дніпра» становила лише три бали. Проте «Дніпро», за плечима якого цього сезону вже мала низка невдалих матчів, перемогу не прогаяв. Найрезультативнішим у матчі, набравши 21 очко, став гравець «Харківських Соколів» Максвелл Магоні.

Столичний "Київ-Баскет" приймав "Тернопіль". Гості жваво розпочали поєдинок, повели у рахунку та виграли першу чверть із різницею у 8 очок. «Київ-Баскет» стрепенувся і у другій десятихвилинці просто зніс суперників із майданчика: 24:7 у другій чверті та 36:27 за підсумками першої половини матчу на користь київського клубу.

У третій чверті свої умови диктували вже гравці Тернополя. Команда не лише відігралася, а й вийшла вперед на 8 очок. Однак утримати перевагу «Тернопіль» не зміг. За 4 секунди до кінця основного часу матчу Томсон зрівняв рахунок. А в овертаймі перевага насамперед у психологічному плані була вже на боці «Київ-Баскету». Кияни захопили лідерство та перемогу з рук вже не випустили.

• «Харківські Соколи» – «Дніпро» 69:76 (21:21, 10:27, 19:13, 19:15);
  • "Київ-Баскет" - "Тернопіль" 85:80 (12:20, 24:7, 12:27, 23:17, 14:9).

Турнирная таблица Суперлиг

Наступні матчі Суперліги відбудуться 6 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід поєдинку «Зоря» – ЦСКА Софія та підсумки матчів четвертого туру Ліги Європи та Ліги конференцій, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .