Матчі Суперліги: «Дніпро» програв «Будівельнику», «Черкаські Мавпи» в овертаймі поступилися «Харківським Соколам»

«Будівельник» вдруге у сезоні обіграв «Дніпро».

«Харківські Соколи» втратили 13 очок переваги, але все ж таки здобули перемогу. "Будівельник" у домашньому матчі не залишив шансів "Дніпру".

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор з посиланням на ФБУ .

У четвер, 11 листопада, відбулися два матчі розіграшу Суперліги. "Харківські Соколи" вирушили в гості до аутсайдера чемпіонату "Черкаським Мавпам". На початку матчу гості повністю домінували на майданчику. «Черкаські Мавпи» за вісім з половиною хвилин набрали лише 4 очки, і лише наприкінці першої чверті, що завершилася з рахунком 11:21, трохи покращили результативність. Другу десятихвилинку господарі провели набагато краще, але різниця в рахунку все одно зросла до тринадцяти балів.

А ось після перерви команди немов помінялися ролями. "Черкаські Мавпи" стали скорочувати відставання, і на другій хвилині четвертої чверті зрівняли рахунок, а потім Дугат вивів команду господарів уперед. Лідер змінювався ще не раз, а основний час завершився внічию 71:71. Додаткова п'ятихвилинка залишилася за гостями, які й відсвяткували підсумкову перемогу.

Столичний "Будівельник" приймав "Дніпро". Рахунок у матчі відкрили гості – влучним кидком відзначився Крутоус. Однак лідирував «Дніпро» зовсім недовго. Якийсь час на майданчику спостерігалася рівновага, а потім «Будівельник» зробив ривок і виграв стартову десятихвилинку 26:20. Ще п'ять очок переваги в рахунку додалося господарям за підсумками другої чверті.

Після перерви картина гри не змінилася. «Будівельник» тримав хід поєдинку під своїм контролем і докорінно припиняв спроби гравців «Дніпра» внести перелом. Вигравши кожну з чвертей, "Будівельник" здобув впевнену перемогу

• "Черкаські Мавпи" - "Харківські Соколи" 78:83 (11:21, 19:22, 24:16, 17:12, 7:12);
  • «Будівельник» – «Дніпро» 91:74 (26:20, 25:20, 19:17, 21:17).

Турнирная таблица Суперлиги

Турнірна таблиця Суперліги

Наступні матчі Суперліги відбудуться 12 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід контрольного матчу Україна - Болгарія, а також про результати поєдинків українців хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .