Матчі Суперліги: «Будівельник» виграв у «Харківських Соколів», «Черкаські Мавпи» поступилися «Дніпру»

«Будівельник» після перемоги у очному поєдинку обійшов харків'ян у турнірній таблиці.

«Будівельник» обіграв сусіда по турнірній таблиці, взявши при цьому реванш у «Харківських Соколів» за недавню поразку. «Дніпро» в напруженому матчі здобув перемогу в Черкасах.

Про перебіг подій у матчах баскетбольної Суперліги повідомляє Інформатор із посиланням на ФБУ.

У суботу, 13 листопада, відбулися два матчі розіграшу Суперліги. «Харківські Соколи» вирушили до Києва в гості до «Будівельника». Перед сьогоднішнім поєдинком команди ділили другий-третій рядок турнірної таблиці, тому перемогу в очному протистоянні важко було переоцінити. Господарі повели в рахунку і відірвалися від суперника на 6 очок, проте наприкінці п’ятої хвилини гри Девіс вивів уперед вже «Харківських Соколів». Але утримати лідерство гості не змогли і програли першу чверть із різницею в три очки. У другій десятихвилинці перевага «Будівельника» почала зростати й досягла до перерви чотирнадцяти балів. Після відновлення гри харків’яни стали хоч і повільно, але все ж таки наздоганяти суперника. За 3 хвилини та 44 секунди до кінця четвертої чверті від колишньої переваги «Будівельника» залишилося лише 4 очки. Але на вирішальний ривок сил у гравців «Харківських Соколів» вже не вистачило, та й кияни упускати перемогу з рук явно не збиралися.

Аутсайдер цього чемпіонату баскетбольний клуб «Черкаські Мавпи» приймав «Дніпро». Гості досить непогано розпочали поєдинок та на 5-й хвилині повели +8. А ось кінцівка першої чверті залишилася за «Черкаськими Мавпами». Господарі відіграли 6 очок відставання та завершили стартовий відрізок матчу внічию 20:20. Друга десятихвилинка пройшла майже за тим самим сценарієм. «Дніпро» відірвалося на 9 очок, а господарі наздогнали суперника й навіть вийшли вперед. І все ж таки першу половину поєдинку з різницею в одне очко виграли баскетболісти «Дніпра».

Після перерви вже «Черкаські Мавпи» захопили лідерство, і тепер «Дніпру» довелося відігравати 5 очок. Команда впоралася із цим завданням. Після тридцяти хвилин гри рахунок на табло був 64:65 на користь дніпрян. Баскетбольні гойдалки продовжилися й на початку четвертої чверті. Проте за три хвилини до фінальної сирени гості повели +7. Не зважаючи на всі старання гравців «Черкаських Мавп», наздогнати суперника вкотре вони вже не змогли.

• «Будівельник» - «Харківські Соколи» 80:71 (19:16, 26:15, 16:19, 19:21);
  • «Черкаські Мавпи» - «Дніпро» 83:90 (20:20, 19:20, 25:25, 19:25).
Турнирная таблица Суперлиги
Турнірна таблиця Суперліги

Наступні матчі Суперліги відбудуться 14 листопада. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід контрольного матчу Україна – Болгарія та підсумки матчів відбіркового турніру до ЧС-2022, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут.