Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Прогулянка небезпечним лабіринтом
Відома телеведуча Маша Єфросініна поскаржилася, що війна змінила не лише її ментальне здоров'я, а й фізичне. Маша не стала лукавити і розповіла, як саме їй доводилося відновлювати організм після різних потрясінь. Це при тому, що війна ще не закінчена і відновлювальні роботи, можливо, доведеться проводити ще неодноразово.
В інтерв'ю виданню Insider Маша торкнулася багатьох гарячих тем. І волонтерство, і стосунки з колегами, і про хвилю спалахів домашнього насильства в Україні після 24 лютого. Об'єднувальна складова всіх цих тем – війна. Яка ніяк не могла не вплинути і на здоров'я кожного з нас. Тільки якщо один переносить психологічні потрясіння мовчки і поодинці, то у іншого так не вийде. За словами Маші, в українців зараз завдання не лише перемогти, а й вижити. Вижити не тільки у прямому, фізичному сенсі слова, а й зберегти адекватну психіку.
Найскладніше сьогодні «заходить» збір на непредметну допомогу. Я завжди своїм дівчатам у команді кажу: «Наш проект повинен звучати так, щоб люди могли його помацати, як, наприклад, проект «Ми збираємо на Байрактари». Байрактар можна відчути, побачити, помацати через соцмережі. А психологічна допомога… Ну як ти відчуєш? Ти просто бачиш цифру і текст про те, що «Фонд Маша» надав реабілітацію тисячам осіб».
Про себе телеведуча теж каже, як про жертву війни. Враховуючи, що Єфросініна за своєю новою діяльністю їздить країною і щодня вислуховує найнеймовірніші історії, це не дивно.
За ці майже дев’ять місяців війни я пережила різні стани: паніки, страху, відчаю, зібраності, дисциплінованості, розрухи, знов зібраності. І мені здається, що це перманентний стан несумісних між собою настроїв. Так живе багато хто. З того, що мені вдалося повернути до режиму за допомогою лікарів – це сон.
Фізичний стан для Маші Єфросініної привести до норми зараз набагато складніше.
Потроху повертаю режим харчування, бо в мене був розлад харчової поведінки, абсолютно тотальний. Я потроху повертаюсь в спорт, в пілатес, який був абсолютно фундаментальною силою для мене у мирному житті. Раніше я щодня ним займалася, тепер я відчуваю, що в мене є трохи сил для того, щоб просто почати тренування.
Водночас телеведуча не має наміру опускати руки. У неї безліч планів, які вона втілюватиме в життя навіть після закінчення війни.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.