"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
"І поки весь світ чекає на диво від Трампа, дай Бог, ми з вами маємо не чекати, ми маємо не втрачати стійкості. Ми маємо пахати. Треба працювати кожен день, всім народом на стійкість всієї держави. Порізно виграти у цій битві просто неможливо"
Сонце увійде в активний і заповзятливий знак Стрільця: підвищиться наш ентузіазм, енергійність, бажання діяти, змінювати своє життя
Артист презентував нове музичне відео «7000 АЛЛО» у якому постав у стильних образах, зовсім незвичних для свого іміджу. Ця робота стала фундаментом для нового творчого напрямку виконавця.
Стало відомо, як військові можуть отримати безкоштовну реабілітацію онлайн - Новини України
Чимало захисників та захисниць потребує реабілітації. Зазвичай потрібно для цього звертатися до спеціалістів особисто. Проте тепер в Україні з'явився застосунок, який дозволяє отримати безкоштовну спортивну реабілітацію онлайн. Стало відомо, як це працює.
Як передає видання ZMINA, йдеться про застосунок "TRENVET". Це перший застосунок, завдяки якому ветерани та військовослужбовці можуть отримати спортивну реабілітацію. При цьому така можливість надається абсолютно безкоштовно. Завдяки застосунку можна скористатися фільтрами, геолокацією та записатися на прийом до:
Зокрема, це працює в обидві сторони. Тобто, фахівці зі спортивної реабілітації можуть онлайн через застосунок запропонувати свої послуги ветеранам. Водночас послуги фінансуються з державного бюджету.
"Ми бажаємо залучити якнайбільше ветеранів до фізичної культури та спорту. Ми вважаємо застосунок потужним інструментом соціалізації ветеранів у мирному житті", – зазначають в команді TRENVET.
Раніше в Міністерстві соціальної політики повідомили про пілотний проєкт з соціальної підтримки військовослужбовців та їхніх родин. Йдеться про пілотний проєкт щодо організації соціального супроводу військових та їхніх сімей на базі підрозділів Збройних Сил. В Мінсоцполітики зазначають, що ключова мета пілотного проєкту – допомогти військовим у цивільних питаннях.
"Соціальна підтримка військового має починатись вже з етапу мобілізації, початку служби. Головне – військовий та його родина не мають бути сам на сам у своїх проблемах та запитах. Послуга соціального супроводу у військових частинах дозволить підійти до вирішення цього завдання комплексно та сприятиме створенню цілісної системи соціальної підтримки", - прокоментувала міністерка соціальної політики Оксана Жолнович.
Також повідомлялося, що в Києві відкрили Ветеран Хаб для захисників та їхніх близьких. Тут військовослужбовці можуть отримати безкоштовні послуги. Крім того, є можливість викликати допомогу в будь-який пункт Київської області. Звернутися за підтримкою можуть не тільки захисники та захисниці, але і їхні родичі. Наприклад, чоловіки або жінки, рідні загиблих або зниклих безвісти воїнів. Цей хаб працює у Подільському районі Києва за адресою вулиця Верхній Вал, 2а. У юриста можна безкоштовно дізнатися:
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.