“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Експеримент пройшов успішно і на крок наблизив можливість майбутньої колонізації Марсу
Марсоходу NASA Perserverence вдалося перетворити вуглекислий газ з атмосфери Марса у кисень. Подібний експеримент на іншій планеті проводили вперше і все пройшло успішно.
За інформацією ScienceAlert, кисень "добув" експериментальний прилад MOXIE - золота коробочка, розміром з автомобільний акумулятор, розташований на марсоході, - повідомляє Інформатор.Саме він розділив молекули вуглекислого газу, що складаються з одного атома вуглецю і двох атомів кисню.
Під час першого запуску MOXIE отримав 5 грамів кисню - це еквівалентно приблизно 10-хвилинному запасу кисню для астронавта. З кожним тестом продуктивність приладу буде зростати. В цілому, він здатний "добувати" до 10 грамів кисню на годину.
Як каже інженер Массачусетського технологічного інституту Майкл Хехт, вага цієї версії MOXIE - близько однієї тонни. Він може виробляти близько 25 тонн кисню, яких вистачить на те, щоб запустити ракету з Марсу.
Якщо все піде добре, в майбутньому не буде необхідності доставляти на Червону планету величезну кількість кисню з Землі, який згодом використають як ракетне паливо на зворотному шляху. Для цього буде MOXIE. Крім цього, прилад зможе генерувати кисень для астронавтів.
Раніше ми повідомляли про те, що вертоліт NASA успішно здійснив перший політ на Марсі.
Також розповідали, що марсохід NASA провів на Марсі тест-драйв і надіслав звідти аудіо та фото