«Маріуполь» виграв битву аутсайдерів, «Дніпро» розгромив «Білий Барс»

Матч учасників півфінальної серії плей-офф минулого сезону пройшов за повної переваги «Дніпра».

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У четвер, 19 листопада, відбулися два поєдинки дев'ятого туру Української хокейної ліги, в яких «Білий Барс» приймав херсонський «Дніпро», а «Маріуполь» грав з «Крижаними Вовками».

У Білій Церкві зустрілися півфіналісти минулого сезону «Білий Барс» і «Дніпро». У першій половині стартового періоду команди вели боротьбу в основному в нейтральній зоні і небезпечних моментів біля воріт суперників не створювали. А на 11-й хвилині гості відкрили рахунок. Капітан «Дніпра» Денис Макаров кидком від синьої лінії відправив шайбу в ворота Полгородніка. Другу шайбу гості провели, перебуваючи в меншості. На 15-й хвилині Каракулько точним кидком завершив контратаку «Дніпра». В кінці періоду вже гості отримали чисельну перевагу, але реалізувати її не змогли.

Після перерви місце Полгородніка у воротах «Білого Барсу» зайняв Кирило Кучер. Але вже на третій хвилині другого періоду голкіпер віддав передачу на суперника, чим негайно скористалися гравці «Дніпра». Шевцов кидком з п'ятачка відправив третю шайбу у ворота команди господарів. «Білому Барсу» вдалося скоротити відставання на 28-й хвилині. Ружников завершив контратаку, відправивши шайбу в правий кут воріт Петрова.

Дорофєєв дальнім кидком на 30-й хвилині знову відновив перевагу «Дніпра» у три шайби. За шість хвилин до кінця другої двадцятихвилинки Гасніков закинув п'яту шайбу у ворота господарів. А через півтори хвилини Крисанов реалізував вихід один на один з Кучером. На 39-й хвилині Койда добив шайбу у ворота «Дніпра» після сейва Петрова. Але на цьому голи в другому періоді не закінчилися. За 30 секунд до перерви Макарову знову вдався дальній кидок, і перед завершальною двадцятихвилинкою рахунок став 2: 7.

Господарі знову поміняли голкіпера, повернувши на майданчик Полгородніка. Але це не остудило гольовий порив хокеїстів «Дніпра». Крисанов кидком з п'ятачка реалізував чисельну перевагу на 48-й хвилині матчу. «Дніпро» здобув велику перемогу і закріпився на четвертій сходинці турнірної таблиці.

У Маріуполі зустрілися команди, що займають два останні рядки у турнірній таблиці регулярного чемпіонату УХЛ. Господарі відразу почали проводити атаки, і голкіпер «Крижаних Вовків» Стельмах відбив небезпечні кидки Ромащенко, Агєєва і Дурдиєва. Але на 12-й хвилині він не зміг урятувати свою команду - Олійник підставив ключку, і шайба опинилася у воротах. Але вже на 14-й хвилині «Вовки» провели контратаку, і Шабанов кидком у ближній кут зрівняв рахунок.

На початку другого періоду голкіпер «Маріуполя» Дуве відбив кидок Лучнікова. Господарі надійно зіграли в меншості, а з появою п'ятого польового гравця провели контратаку, яка завершилася точним кидком Кобякова на 35-й хвилині.

«Маріуполь» отримав чисельну перевагу. На 44-й хвилині Цикало залишився один перед воротами «Вовків», і з другої спроби відправив шайбу в ворота. Але через хвилину Жигалов кидком в дальній верхній кут воріт знову скоротив розрив у рахунку. А на 54-й хвилині Панков обіграв захисника і воротаря «Маріуполя» і зрівняв рахунок у поєдинку.

Незважаючи на всі спроби команд вирвати перемогу в основний час, гра продовжилася в овертаймі. На другій хвилині додаткового часу Володимир Цікало точним кидком приніс перемогу «Маріуполю».

• «БілийБарс» - «Дніпро» 2: 8 (0: 2, 2: 5, 0: 1);
  • «Маріуполь» - «Крижані Вовки» 4: 3 (1: 1, 1: 0, 1: 2, 1: 0).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 20 і 21 листопада. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше ми повідомляли про події в поєдинках Ліги Націй,про перемогу молодіжної збірної України над Північною Ірландією, а також про матчі Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .