Мантри Почеттіно допомогли США проти Панами з гравцем Динамо у складі

Збірна США здобула перемогу в першому матчі під керівництвом нового тренера з зірковим іменем

Маурісіо Почеттіно США
Фани США потішили Почеттіно гарним банером. Фото: Gettyimages.com

Колишній тренер Челсі Маурісіо Почеттіно дебютував на посту коуча збірної США. У матчі 13 жовтня проти Панами його команда здобула перемогу з рахунком 2:0. Після важкого матчу аргентинський спеціаліст заявив, що він цілком задоволений перемогою у контрольному поєдинку.

Огляд матчу Україна - Грузія

Збірна США розпочала з перемоги шлях на ЧС-2026

Наступний чемпіонат світу пройде у троьох країнах - США, Мексиці та Канаді. Американська команда отримала автоматичну путівку як країна-господар. Тому готуватися до Мундіалю янкі будуть через контрольні поєдинки. Першим таким і став матч проти Панами, у складі якої на поле вийшов форвард київського Динамо Єдуардо Герреро. Він відіграв майже весь матч і був знятий з поля на 69 хвилині.

Дебютна гра Маурісіо Почеттіно вийшла дуже важкою, але американці вирвали перемогу. Всі голи було забито у другому таймі. Спочатку на 49 хвилині відзначився Юнус Муса (цей гол став його першим на міжнародному рівні - ред), а на 90+4 рахунок подвоїв Рікардо Пепі.

"Це був дуже професійний виступ. Ми щасливі, тому що забили свої голи - це важлива перемога. А починати новий етап із перемоги завжди дуже корисно.

Я такий щасливий тому, що бачу, як персонал і гравці влаштували фантастичне шоу, і, звісно, не без допомоги вболівальників в Остіні. Я думаю, це основа для першого кроку, щоб почати рости і ставати кращими. Тепер у нас буде кілька днів, щоб відновитися, подивитися, проаналізувати й оцінити всіх гравців і ухвалити найкраще рішення для команди і для гравців, які гратимуть проти Мексикою", - заявив після гри Почеттіно, як повідомляє портал ESPN.

Як спрацювали мантри аргентинця?

Експерти все-ж таки відзначили і проблеми команди США. Незважаючи на перемогу гра була не такою вже й однозначною. США потрібно покращувати гру в пас та реалізацію. До того ж і захист був не досить надійним в окремих випадках. На 52 хвилині Панама була в одному кроці від того, щоб зрівняти рахунок. Мет Тернер, голкіпер США, зробив епічний подвійний сейв.

Масмедіа зробили цікаве спостереження. Почеттіно перед своїм першим матчем на чолі США найчастіше вживав такі слова - конкуренція, інтенсивність, впевненість. Вони лунали як мантри, та врешті-решт призвели до успіху.

Те, що Почеттіно пішов з поля переможцем у своєму першому матчі, суперечить більшій частині його попереднього досвіду. Перші ігри в чотирьох з п'яти його попередніх клубів - Еспаньйолі, Саутгемптоні, ПСЖ та Челсі - завершилися внічию. А його дебют в Тоттенхем Хотспур з перемогою над Вест Гем, став винятком.

Чи має Сергій Ребров піти у відставку?

Фіаско на Євро-2024 та дві поразки в ЛН зробили питання актуальним
Image

Раніше Інформатор повідомляв про всі результати заключного дня третього туру Ліги націй. Роналду захистив фана у матчі з Польщею. Також ми розповідали, як у збірній Грузії знайшли винного у поразці від України.