У збірній Грузії знайшли винного у поразці від України

Грузія програла Україні та поскаржилася на якість газону

Довбик, Мудрик
Україна завдала Грузії першої поразки у Лізі націй-2024/25 Фото: Gettyimages.com

Збірна Грузії зазнала першої поразки у Лізі націй-2024/25. Команда програла збірній України у матчі, який пройшов у Познані 11 жовтня. Гравці збірної Грузії скаржилися на стан газону.

Україна - Грузія

Грузія провалила старт матчу

Головний тренер збірної Грузії Віллі Саньоль прокоментував поразку своїх підопічних у матчі з Україною. Команда погано провела частину першого тайму. На думку фахівця, збірна Грузії не заслуговувала поразки.

"Перші 30 хвилин гри з нашого боку були катастрофою. У нас не було інтенсивності, агресивності. За таких дій із нашого боку Україна заслуговувала повести в рахунку.

Надалі ми виправилися, але не мали достатньо моментів та шансів відігратися. Але ми повинні розуміти, що для того, аби вигравати матчі, ми маємо постійно тримати свій рівень, покращуватися. Цього ми сьогодні не зробили. Дві третини матчу ми були кращою командою на полі, але так сталося, що сьогодні ми поступилися", - зазначив наставник збірної Грузії.

З наставником згоден півзахисник збірної Грузії Отар Кітеїшвілі:

"Ми проаналізуємо причини поразки, але факт у тому, що ми не показали той футбол, який був потрібен, особливо протягом перших 20-25 хвилин. Інтенсивність, якість нашої гри були невисокими – за це нас покарали. Ми виправили ситуацію після голу, в нас були моменти, коли ми домінували, але нам не вдалося забити гол.

В наступному матчі, сподіваюся, ми покращимо результат, але це було однаково для обох команд. Я буду готовий".

Стан газону вплинув на результат

Голкіпер збірної Грузії Гіоргі Мамардашвілі поскаржився на стан газону на стадіоні в Познані. Тривалі дощі у Польщі негативно вплинули на поле. Мамардашвілі впевнений, що на кращому газоні відбив би удар Мудрика, який приніс збірній України перемогу.

"Перш за все, ми повинні грати краще. Сьогодні був не футбол – поле взагалі не дозволяло нам грати. Я не міг добре підстрибнути навіть у момент голу, трави не було і нога була дуже слизькою. Якби не це, я міг би відбити той удар.

Я не думаю, що у нас були проблеми з концентрацією, ми всі були готові, але нам не вдалося домогтися перемоги. У нас була хороша серія матчів, тому зараз команді важливо правильно відреагувати на поразку. На мій погляд, ми повинні зберегти єдність. Давайте разом рухатися до мети, яка є у кожного грузина", - сказав воротар.

Чи має Сергій Ребров піти у відставку?

Фіаско на Євро-2024 та дві поразки в ЛН зробили питання актуальним
Image

Раніше Інформатор повідомляв результати матчів Ліги націй, зіграних 11 жовтня. Збірна Угорщини у більшості не втримала перемогу над збірною Нідерландів. В поєдинку суперників збірної України по групі В1 збірна Чехії перемогла Албанію.

Також ми розповідали, що Сергій Ребров подякував гравцям за перемогу над збірною Грузії. Наставник відзначив віддачу гравців. Наступний поєдинок Україна проведе проти збірної Чехії 14 жовтня.