Роналду захистив фана у матчі з Польщею: всі результати Ліги націй

Заключний ігровий день третього туру Ліги націй приніс цікаві результати та став результативним для команди Португалії

Роналду Ліга націй
Роналду сяяв у матчі, а Левандовські опинився у тіні зірки. Фото: Gettyimages.com

В суботу, 12 жовтня, завершився третій тур Ліги націй. Центральний матч відбувся у Варшаві, де збірна Польщі приймала Португалію. Гості перемогли з рахунком 3:1. Кріштіану Роналду відзначився голом та ще й благородним вчинком. Він захистив від стюардів хлопця, який вибіг на поле, щоб зробити з ним селфі.

Огляд матчу Україна - Грузія

Роналду зробив щасливим юного фаната

Польща програла без варіантів. Бернарду Сілва прийняв пас головою у штрафній і красивим ударом зльоту відкрив рахунок на 26 хвилині. Повний провал захисту поляків. За 10 хвилин Кріштіану Роналду подвоїв перевагу. Але тут 90 відсотків голу зробив Рафаель Леао. Він підхопив м'яча на своїй половині поля та у слаломному стилі, обігруючи польских футболістів наче якісь стовби, домчав до штрафної господарів і влучно пробив. М'яч потрапив у стійку і великий КріРо був першим на добиванні

Полякам вдалося скоротити рахунок за 12 хвилин до фінального свистка, але гру було зроблено. Португальці впевнено контролювали події на полі. В одній з атак гостей Ян Беднарек зрізав м'яч у власні ворота.

Для Роналду цей матч став знаковим. Він записав на власний рахунок вже 906-й гол у кар'єрі та 133-й за збірну Португалії. А під час заміни зірки стався інцидент, який додав балів до його позитивного образу. На поле вибіг юний фанат португальця у футболці з його портретом. Стюарди намагалися перехопити хлопчину, але Роналду їх зупинив та дозволив хлопцю клацнути смартфоном.

"Важлива перемога в Лізі націй. Дякую всім за підтримку, продовжуємо йти вперед!" - написав після гри Кріштіану Роналду в соцмережі.

Сюрпризи третього туру Ліги націй

З інших результатів варто відзначити велику перемогу Румунії над Кіпром. Підопічні Мірчі Луческу здобули третю перемогу і впевнено лідирують в групі. Хорвати у важкому матчі здолали Шотландію і тримаються на відстані однієї перемоги від лідера - команди Португалії.

Грузини назвали причину поразки

Після програного матчу Україні головний тренер збірної Грузії Віллі Саньоль був трохи приголомшений. Він не очікував на поразку. І причину французький спеціаліст побачив у першому таймі, який став фатальним.

"Перші 30 хвилин гри з нашого боку були катастрофою. У нас не було інтенсивності, агресивності. За таких дій з нашого боку Україна заслуговувала повести в рахунку.

Надалі ми виправилися, але не мали достатньо моментів та шансів відігратися. Але ми повинні розуміти, що для того, аби вигравати матчі, ми маємо постійно тримати свій рівень, покращуватися", - зазначив після матчу наставник збірної Грузії.

Нагадаємо, раніше Інформатор повідомляв, що матч ЛН Україна - Чехія розсудить вчитель з Мадрида. Головним арбітром призначили іспанця Гільєрмо Куадра. Також ми розповідали, що Ребров подякував гравцям за віддачу у грі з Грузією.