«Шахтар» розгромив «Металіст 1925» і за очками наздогнав лідера

«Гірники» скористались з втрати очок конкурентом

«Металіст 1925» - «Шахтар» (Фото: shakhtar.com)

В УПЛ триває ігрова програма шістнадцятого туру. Харківський «Металіст 1925» у Львові приймав «Шахтар». Номінальні гості ще у першому таймі відвантажили у ворота суперника чотири м’ячі.

У неділю, 5 березня, в УПЛ пройшов поєдинок 16-го туру  «Металіст 1925» - «Шахтар». Харків’яни перебували на восьмому місці турнірної таблиці, «Шахтар» йшов другим.

Металіст 1925: Сидоренко, Шершень, Курило, Безуглий, Жичиков, Я. Мартинюк, Ременюк, Бичек, Вачіберадзе, Русин, Чирук.
Запасні: І. Потімков, Іванніков, Коваленко, Рудавський, Ю. Потімков, Абдуллаєв, Дмитренко, Ігор, Островський.

Шахтар: Трубін, Михайліченко, Ракицький, Бондар, Конопля, Степаненко, Судаков, Джурасек, Бондаренко, Зубков, Траоре.
Запасні: Шевченко, Різник, Гочолеішвілі, Тейлор, Фарина, Криськів, Очеретько, Назарина, Петряк, Тоіров, Сікан, Келсі.

Перебіг матчу

«Шахтар» відкрив рахунок вже на 5-й хвилині. Степаненко витягнув на себе голкіпера і з лівого кута воротарського майданчика прострілив у центр. Зубков, хоч і не з першої, спроби все ж таки відправив  м’яч у сітку. На 13-й хвилині «гірники» подвоїли свою перевагу в рахунку. Михайліченко у боротьбі з двома суперниками зміг влучно пробити у лівий кут. Гості продовжували проводити атаки, щоправда вже не у такому високому темпі, як на старті поєдинку. На 36-й хвилині Зубков ударом зі штрафного обвів стінку, але у площину воріт не влучив. У наступній атаці «Шахтар» забив. Бондаренко на правому краю штрафного майданчика обіграв захисника і віддав в центр. Траоре з кількох метрів пробив під поперечину. «Шахтар» продовжив громити суперника. На 41-й хвилині Зубков зробив рахунок 4:0.

У перерві тренери обох команд провели по дві заміни. «Металісту 1925» це не допомогло. Більше того, на 56-й хвилині харків’яни забили самі собі. Курило віддав передачу назад, а  Сидоренко під ногою пропустив м’яч у ворота. Ще через дві хвилини у ворота «Металіста 1925» влетів шостий м’яч. Сидоренко відбив удар Джурасека, а от завадити Петряку зіграти на добиванні ніхто з гравців оборони не зумів. На 66-й хвилині Ракицький потужним ударом метрів з тридцяти забив свій перший м’яч після повернення у «Шахтар». Через 10 хвилин попрацювати нарешті прийшлось і Трубіну. Голкіпер «Шахтаря» з під поперечини витягнув удар Бичека. Міг забивати Петряк, але у ворота «Металіста 1925» не влучив.

• Металіст 1925 — Шахтар 0:7 (Зубков, 5, 41, Михайліченко, 13, Траоре, 38, Курило, 56 (автогол), Петряк, 58, Ракицький, 66).

«Шахтар» за кількістю набраних очок наздогнав СК «Дніпро-1», але за додатковими показниками залишився на другому місці турнірної таблиці УПЛ. «Металіст 1925» зберіг восьму позицію.

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинку Української Прем’єр-ліги «Олександрія» - СК «Дніпро-1». Також ми повідомляли про результати гонок 7-го етапу Кубку світу з біатлону.