«Манчестер Сіті» зіграє у півфіналі, а «Ліверпуль» покинув турнір - результати матчів 1/4 фіналу Ліги чемпіонів

У півфіналах зіграють «ПСЖ» - «Манчестер Сіті» і «Челсі» - «Реал».

Два футболісти збірної України в складі своїх клубів стали півфіналістами Ліги чемпіонів. Зінченко відіграв весь поєдинок і допоміг «Манчестер Сіті» пройти «Боруссію», а Лунін провів матч в запасі «Реала».

Про події в матчах Ліги чемпіонів і результати зустрічей повідомляє Інформатор .

У середу, 14 квітня, відбулися два матчі-відповіді 1/4 розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2020/21. На поле стадіону «Енфілд» вийшли «Ліверпуль» і «Реал». Команди грали в таких складах:

Ліверпуль: Аліссон, Александер-Арнольд, Філліпс, Кабак, Робертсон, Фабіньо, Мілнер, Вейналдум, Мане, Салах, Фірміно.

Запасні: Адріан, Х. Девіс, Тіаго Алькантара, Кейта, Окслейд-Чемберлен, Жота, Цімікас, Шакірі, Б. Девіс, Вільямс, Кейн, Кларксон.

Реал: Куртуа, Мілітао, Начо, Менді, Вальверде, Кроос, Модріч, Каземіро, Асенсио, Вінісіус Жуніор, Бензема.

Запасні: Лунін, Альтубе, Марсело, Одріосола, Іско, Маріано Діас, Родріго, Парк, Аррібас, Чуст.

«Ліверпуль» поступився в першому поєдинку, і підопічним Югрена Клоппа для продовження боротьби в турнірі необхідно було забивати як мінімум двічі. Господарі з перших хвилин кинулися в атаку. Мене вивів Салаха на ударну позицію, але Куртуа ногою відбив удар форварда «Ліверпуля». «Реал» відповів ударом Модріча на 9-й хвилині. М'яч влучив у гравця «Ліверпуля» і над поперечиною покинув межі поля. Через дві хвилини Куртуа відбив удар Мілнера, спрямований під поперечину.

На 20-й хвилині Бензема віддавав передачу партнеру в центр штрафної, але м'яч рикошетом від ноги гравця «Ліверпуля» влучив у ближню штангу. Гра проходила з невеликою територіальною перевагою господарів поля, але градус напруги біля воріт «Реала» істотно знизився. І тільки за три хвилини до перерви Вейналдум вийшов на позицію для удару, але пробив вище.

Другий тайм також активніше почав «Ліверпуль». На 46-й хвилині Куртуа парирував удар Фірміно. А потім натиск господарів поступово знітився. «Ліверпуль» повернувся до позиційних атак і контролю м'яча в центрі поля. Даний хід подій цілком влаштовував «Реал», і мадридський клуб прийняв умови гри. Гравці «Реала» гасили атаки «Ліверпуля» ще на підступах штрафного, розуміючи, що забитий м'яч додасть супернику подвійні сили. «Реал» і сам був не проти забити - на 66-й хвилині Аліссон відбив удари Бензема і Вінісіусом.

На 68-й хвилині Салах пробивав метрів з 12-ти, але захисники «Реала» встигли заблокувати удар. Через хвилину Мілітао блокував вже удар Фірміно з лінії воротарського. Жота взяв гру на себе, але в завершальній стадії пробив повз ворота. «Ліверпуль», швидше за вже по інерції, продовжував йти вперед, але все атаки розбивалися об оборонні порядки «Реала».

«Реал» вийшов в півфінал, і тепер битиметься з «Челсі». Слід відзначити присутність у складі «Реала» Андрія Луніна, який продовжує виступати дублером основного голкіпера команди Тібо Куртуа.

У паралельному матчі зустрілися «Боруссія» з Дортмунда і «Манчестер Сіті». Поєдинок проходив у Дортмунді на стадіоні«Сігнал Ідуна Парк».Суперники вийшли на поле в таких складах:

Боруссія Д: Хитці, морів, Аканжі, Хуммельс, Геррейро, Беллінгем, Джан, Дауд, Кнауфф, Холанд, Ройс.

Запасні: Бюркі, Дрляча, Азар, Шульц, Брандт, Рейнір, Меньє, Піщек, Тіггес, Пасслак, Рейну, Рашлей.

Манчестер Сіті: Едерсон, Уокер, Стоунз, Діаш, Зінченко, Де Брюйне, Родрі, Гюндоган, Марез, Сілва, Фоден.

Запасні: Штеффен, Траффорд, Аке, Стерлінг, Жезус, Емерік Ляпорт, Торрес, Менді, Фернандіньо, Канселье, Гарсія.

У стартовому складі англійського клубу вийшов капітан збірної України Олександр Зінченко. Перший поєдинок, що завершився перемогою «Манчестер Сіті», Зінченко провів на лавці запасних, а в сьогоднішньому матчі отримав шанс проявити себе з перших хвилин. На початку поєдинку Зінченко віддав в боротьбу, Дауд перехопив м'яч і потужно пробив здалеку. Едерсон все бачив і забрав м'яч. А ось другий удар по воротах «Манчестер Сіті» приніс господарям успіх. Захисники заблокували удар Дауда, але м'яч опинився у Беллінгема і сімнадцятирічний футболіст «Боруссії» відкрив рахунок в матчі.

На 25-й хвилині Де Брюйне відібрав м'яч у суперника і з лінії штрафного побив в каркас воріт зовсім поруч з лівою дев'яткою. Потім захисник «Боруссії» ледь не зрізав м'яч у свої ворота після прострілу з правого флангу, але Хитці зумів зреагувати і відбив м'яч. На 32-й хвилині гравець оборони господарів поля в останній момент підставив ногу і відбив удар Мареза з лінії воротарського. На 38-й хвилині після подачі кутового Хитці зловив м'яч, спрямований Зінченко під поперечину.

На 52-й хвилині Джан зіграв рукою в своїй штрафній. Арбітр вказав на одинадцятиметрову позначку, а VAR з рішенням рефері погодився. Пенальті реалізував Марез, не дивлячись на всі зусилля Хитці дотягнутися до м'яча і парирувати удар.

На 69-й хвилині Ройс навісив зі штрафного, а Хуммельс пробив трохи вище поперечини. Через 5 хвилин Де Брюйне вирішив не віддавати партнеру і пробив сам, а Хитці перевів м'яч на кутовий. Після розіграшу кутового Фоден з-за меж штрафного майданчика пробив у ближній кут, і м'яч від штанги опинився в сітці.

У час, що залишився скоріше гості могли забити третій м'яч, ніж «Боруссія» зрівняти рахунок. «Манчестер Сіті» виграв обидва чвертьфінальні поєдинки і тепер за путівку в фінал побореться з «ПСЖ».

Матчі 1/4 фіналу Ліги чемпіонів, зіграні 14 квітня:

• Ліверпуль - Реал 0: 0, перший матч 1: 3;
  • Боруссія Д - Манчестер Сіті 1: 2 (Беллінгем, 15 - Марез, 55 (з пен.), Фоден, 75), перший матч 1: 2.

У четвер, 15 квітня відбудуться матчі у відповідь 1/4 фіналу Ліги Європи. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Рніше Інформатор повідомляв про вихід «ПСЖ» і «Челсі» до півфіналу Ліги чемпіонів, про поразку жіночої футбольної збірної України у стикових матчах відбору на Євро-2022, а також про матчі баскетбольної Суперліги і про вихід «Сокола» і«Донбасу» до фіналу плей-офф Української хокейної ліги.