"Манчестер Сіті" та "Реал" провели перший півфінальний матч Ліги чемпіонів

У Лізі чемпіонів настав час поєдинків стадії 1/2 фіналу.

Олександр Зінченко вийшов у стартовому складі "Манчестер Сіті". Андрій Лунін традиційно залишився на лаві запасних "Реала".

Про результати матчів 1/4 фіналу Ліги чемпіонів повідомляє Інформатор.

У вівторок, 26 квітня, відбувся перший поєдинок 1/4 фіналу розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2021/22. У Манчестері лідер англійської Прем'єр-ліги "Манчестер Сіті" зустрівся з лідером чемпіонату Іспанії мадридським "Реалом". Команди грали у таких складах:

Манчестер Сіті: Едерсон, Стоунз, Діас, Ляпорт, Зінченко, Родрі, Де Брюйне, Бернарду Сілва, Марез, Жезус, Фоден.

Запасні: Стеффен, Карсон, Аке, Стерлінг, Гюндоган, Гриліш, Фернандіньо, Еган-Райлі, Мбета, Палмер, Макейті, Лавіа.

Реал: Куртуа, Менді, Алаба, Мілітао, Карвахаль, Модріч, Кроос, Вальверде, Вінісіус, Бензема, Родріго.

Запасні: Лунін, Фуїдіас, Вальєхо, Начо, Асенсіо, Марсело, Каземіро, Лукас Васкес, Бейл, Себальос, Іско, Камавінга.

Господарі відкрили рахунок вже на другій хвилині зустрічі. Марез з правого флангу змістився в центр і подав у штрафний майданчик, а захисників Де Брюйне, який вискочив з-за спин, у боротьбі з Карвахалем головою переправив м'яч у ворота «Реала». На 11-й хвилині «Манчестер Сіті» закріпив перевагу в рахунку. На цей раз Де Брюйне виступив у ролі асистента. Бельгієць отримав передачу з лівого флангу і віддав у штрафний майданчик, Жезус прийняв м'яч на лінії воротарської, розвернувся і пробив у правий нижній кут. «Реал» рідко доходив до штрафного майданчика суперника і до середини першого тайму завдав лише одного неточного удару. На 26-й хвилині "Манчестенр Сіті" провів контратаку. Марез праворуч увірвався до штрафного майданчика, проте замість передачі, що напрошувалася, в центр на партнера, що набігав, зважився на удар з гострого кута і потрапив у сітку із зовнішнього боку воріт. За кілька хвилин чергова контратака господарів завершилася ударом Фодена поруч зі штангою. На 33-й хвилині "Реал" покарав суперника за марнотратність. Менді з лівого флангу подав у штрафний майданчик, Бензема випередив Зінченка і в дотик відправив м'яч у сітку.

На третій хвилині другого тайму «Манчестер Сіті» упустив чудову нагоду забити. Марез втік із центру поля, вийшов на ударну позицію, але пробив у штангу, а Фоден, який спробував добити м'яч, влучив у захисника «Реала». На 53-й хвилині Фоден виправився, з лінії воротарської головою замкнувши навіс Фернандіньо з правого флангу. Через дві хвилини "Реал" знову скоротив відставання. Вінісіус лівим флангом без опору пройшов з центру поля і з кутка воротарської вразив ворота «Манчестер Сіті». Господарі контролювали м'яч на підступах до штрафного майданчика «Реала», але безпосередньо воротам не загрожували, чим заколисували пильність захисників іспанського клубу та забили на 74-й хвилині. Кроос біля лінії штрафного майданчика збив Зінченко, Сілва не зупинився, продовжив атаку і потужним ударом відправив м'яч під перекладину. А на 80-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота Манчестер Сіті за гру Ляпорта рукою. Одинадцятиметровий реалізував Бензема, пробивши по центру воріт. В час, що залишився, «Манчестер Сіті» намагався збільшити різницю в рахунку, але успіху не досяг.

• Манчестер Сіті - Реал 4:3 (Де Брюйне, 2, Жезус, 11, Фоден, 53, Сілва, 74 - Бензема, 33, 82 (з пен.), Вінісіус, 55).

27 квітня свій півфінальний поєдинок Ліги чемпіонів проведуть «Ліверпуль» і «Вільярреал», а 3 і 4 травня пройдуть матчі-відповіді. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про результати матчів жіночої гандбольної збірної України в відбірному турнірі до чемпіонату Європи