Подати заявку можна до 2 березня 2025 року
Українці можуть взяти участь у грантовому проєкті, що фінансується норвезькою агенцією з розвитку співробітництва (NORAD) та урядом Німеччини. Він спрямований на підтримку енергостійкості українських підприємств. Прийом заявок стартував 10 лютого. Про це повідомив голова правління Ощадбанку Сергій Наумов.
Завдяки грантовому проєкту: мікропідприємства можуть отримати гранти до 10 тисяч євро на альтернативні джерела енергії; малі підприємства мають змогу отримати гранти до 20 тисяч гривень у поєднанні з банківським кредитом (грант покриває до 40% суми кредиту).
Умови участі:
Подати заявку можна до 2 березня 2025 року. Щоб отримати відповіді на питання щодо цього, долучайтесь до вебінару, що відбудеться 20 лютого, початок – об 11:00. Зареєструватися на нього можна тут.
"Уряд Королівства Норвегії та Німеччини пропонує допомогу для посилення стійкості українських підприємств, що забезпечують робочі місця та підтримують здатність України виробляти товари та послуги: 1. Для мікропідприємств гранти до 10 000 євро на придбання альтернативних джерел енергії, як відновлюваних (пріоритетних), так і невідновлюваних. 2. Для малих підприємств фінансова підтримка до 20 000 євро у поєднанні з банківським кредитом для інвестицій в енергонезалежність. Грант може покривати до 40% суми кредиту. Програму «Підтримка енергостійкості мікро- та малих підприємств України» реалізує Фонд розвитку підприємництва через чотири банки: Ощадбанк, Банк Львів, СЕНС БАНК та Укргазбанк. 20 лютого об 11.00 відбудеться онлайн-вебінар "Як подати заявку на участь в проєкті "Підтримка енергостійкості мікро- та малих підприємств України". Під час вебінару фахівці Фонду розвитку підприємництва допоможуть вчасно та якісно подати документи", - вказується в описі до форми заявки.
Портал Дія знову приймає грантові заявки на власну справу для ветеранів, їхніх родин та людей з інвалідністю внаслідок війни. А також відновили роботу Заяви про зміни цільового призначення мікрогранту.
Про гранти для ветеранів
Держава видає до 1 млн грн гранту на власну справу. Заповнюєте онлайн-заяву, прикріплюєте бізнес-план, засвідчуєте електронним підписом. І все, дорога в бізнес відкрита. Сервіс простий, нікуди йти не треба. Фідбек за заявою сам прибіжить у ваш особистий кабінет.
А що зі зміною цільового призначення?
Послуга актуальна для тих, хто вже отримав грант від держави, але щось змінилося. Наприклад, зазначали в бізнес-плані кавоварку, а потрібен холодильник. Допоможуть кілька кліків на порталі Дія. Рішення про грант чи зміну цільового призначення мікрогранту ухвалює Державний центр зайнятості — відповідь побачите в кабінеті громадянина на порталі Дія.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. Підписатися на канал у Viber можна тут.