Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
У той же час 16,3% респондентів вважають, що масове тестування робити не потрібно
Більшість працівників медичної галузі погоджуються з необхідністю масового тестування і вакцинації населення проти коронавірусної хвороби.
Такі результати національного соціологічного дослідження «Боротьба з пандемією COVID-19 очима медиків», проведеного дослідницькою компанією «Active Group» спільно з Всеукраїнським лікарським товариством та Асоціацією міст України в січні 2021 року, передає Інформатор .
Відповідаючи на питання, «Як ви оцінюєте пропозицію про необхідність масового тестування населення на коронавірус SARS CoV 2?», 45,8% опитаних сказали, що це необхідно зробити, 32,1% - що це бажано, але не обов'язково, 16,3% респондентів вважають, що масове тестування робити не потрібно, а ще 5,8% не визначилися з відповіддю.
"У порівнянні з відповідями на таке ж питання в квітні 2020 року кількість тих, хто вважає за необхідне масове тестування, зменшилася на 8,1%. Зате кількість тих, хто вважає тестування непотрібним, зросла на 4,6%", - відзначають соціологи.
Нагадаємо, серед українців, які бажають вакцинуватися від коронавірусу, 44% віддали перевагу б безкоштовному щепленню.Решта готові платити гроші за вакцину, але суми різні.
Також Інформатор писав, що українці мають переважно негативні очікування щодо розвитку соціально-економічної ситуації в країні у 2021 році.Лише 15% вважають, що в новому році гривня стане більш стабільною, 25% очікують зростання добробуту.