Головна
Україна
Події
10:15, 17 Серпня
Информатор UA

Интро

Опалювальний сезон цього року може бути найскладнішим для України. На державному рівні створили спеціальний штаб, який розробляє різні сценарії проходження опалювального сезону. Аналогічний штаб є у Львові.Про це у своєму відеозверненні розповів мер Львова Андрій Садовий, передає Інформатор.  "Кожного року Львів достатньо чітко входить в опалювальний сезон, у нас в принципі не було жодних непередбачуваних ситуацій. В цьому році так само провели гідравлічні випробовування, всі системи готові, але ми живемо в часі війни. Коли вдарили російські ракети по трьох підстанціях електропостачання моментально виникли проблеми. Сьогодні наша задача - підготуватися до зими", - заявив Садовий.  Тому, ще до початку холодів мешканцям треба підготувати теплий одяг та утеплити житло (вікна, двері). Рекомендують закупити термобілизну, ліхтарики, батарейки, спальники, перевірити стан пічок і камінів. Адже в разі відсутності опалення та електрики значення матиме кожен градус. "Ми як місто закуповуємо деревину, вугілля і всі необхідні речі, щоб забезпечити тепло. Мешканці теж мають про себе подбати. Має бути термобілизна, сухий спирт, батарейки для ліхтариків та інше", - наголосив Садовий. Отже, що необхідно мати вдома: Електрочайник — на випадок, якщо не буде газу. Світильник на батарейках, якщо не буде електрики. Сухий спирт, щоб розігріти їжу, якщо немає ні газу, ні електрики. Електроплиту, щоб готувати їжу. Дрова, якщо ви живете в приватному будинку. Утеплити дерев'яні вікна за допомогою ущільнювача.   Нагадаємо, у Слов’янську опалювального сезону не буде. Крім того, окупанти хочуть переключити Мелітополь на кримську газову трубу.  Також Інформатор писав, як українцям після евакуації отримати пенсію, субсидію, соціальну допомогу.  Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Львів готується до найскладнішої зими: що необхідно мати мешканцям

Читать на русском

Взимку можуть бути перебої з опаленням, електрикою та газом

Читать на русском
Львів готується до найскладнішої зими: що необхідно мати мешканцям

Взимку можуть бути перебої з опаленням, електрикою та газом

Опалювальний сезон цього року може бути найскладнішим для України. На державному рівні створили спеціальний штаб, який розробляє різні сценарії проходження опалювального сезону. Аналогічний штаб є у Львові.

Про це у своєму відеозверненні розповів мер Львова Андрій Садовий, передає Інформатор

"Кожного року Львів достатньо чітко входить в опалювальний сезон, у нас в принципі не було жодних непередбачуваних ситуацій. В цьому році так само провели гідравлічні випробовування, всі системи готові, але ми живемо в часі війни. Коли вдарили російські ракети по трьох підстанціях електропостачання моментально виникли проблеми. Сьогодні наша задача - підготуватися до зими", - заявив Садовий. 

Тому, ще до початку холодів мешканцям треба підготувати теплий одяг та утеплити житло (вікна, двері). Рекомендують закупити термобілизну, ліхтарики, батарейки, спальники, перевірити стан пічок і камінів. Адже в разі відсутності опалення та електрики значення матиме кожен градус.

"Ми як місто закуповуємо деревину, вугілля і всі необхідні речі, щоб забезпечити тепло. Мешканці теж мають про себе подбати. Має бути термобілизна, сухий спирт, батарейки для ліхтариків та інше", - наголосив Садовий.

Отже, що необхідно мати вдома:

  • Електрочайник — на випадок, якщо не буде газу.
  • Світильник на батарейках, якщо не буде електрики.
  • Сухий спирт, щоб розігріти їжу, якщо немає ні газу, ні електрики.
  • Електроплиту, щоб готувати їжу.
  • Дрова, якщо ви живете в приватному будинку.
  • Утеплити дерев'яні вікна за допомогою ущільнювача.
 

Нагадаємо, у Слов’янську опалювального сезону не буде. Крім того, окупанти хочуть переключити Мелітополь на кримську газову трубу

Також Інформатор писав, як українцям після евакуації отримати пенсію, субсидію, соціальну допомогу

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.