Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Диктатор знову визнав політичну модель країни на офіційному рівні
10-го лютого Лукашенко зібрав нараду для обговорення інфляційних процесів. Висловлюючи своє невдоволення ціноутворенням, він заявив, що для врегулювання ситуації потрібно використовувати «переваги диктатури в Білорусі». Про які саме заходи йдеться – якось не уточнив.
Запис з висловлюванням диктатора оприлюднив канал Berezoview з відеозаписом від Пул первого. Загалом, один з головних поплічників злочинця путіна здебільшого скаржився на «важку долю» та складність наявних процесів ціноутворення. Звичайно, коли ніхто не зміг надати чітких кроків для вирішення проблеми з ростом цін, він вирішив використати свій козир – «переваги диктатури».
При цьому, Лукашенко не уточнив, що саме має на увазі. Можливо, скоро на країну чекає ряд затримань, судів чи навіть розстрілів. Проте, поки маємо лише чергове визнання того, що цей посіпака путіна й сам вважає себе диктатором у своїй країні.
«Це найважча робота після довгих років розбещеності, ринкової розбещеності. Я розумію, що приборкати ціни, коли в розрізності цін зацікавлені мільйони людей, дуже непросто. Але влади в нас достатньо. Переваги нашої влади, диктатури, якраз маємо ми це використати», — заявив Лукашенко.
Звичайно, диктатор не готовий визнати, що ціноутворення на ринку його країни страждає саме від його політики та дій. Замість виправлення власних помилок він збирається влаштувати репресії для вигаданих ворогів. Результати навряд-чи змусять на себе чекати – винних знайдуть, навіть якщо крім нього їх і не існує.
Це вже не перший раз, коли Лукашенко начебто визнає в Білорусі диктатуру. Так, наприкінці квітня 2022-о року він виступав на одному із сільгосппідприємств, відзначаючи незначні успіхи в торгівлі продукцією. При цьому, він букваль подякував Богові за те, що в країні в них диктатура. Таким чином, він фактично підтвердив свій статус диктатора.
Проте, згодом у липні того ж року він заявив, що в Білорусі діє дійсно «більш жорстка система влади». Він навіть порадив не виключати слово «авторитана», але додав, що «ні в якому разі не диктатура». Отже, за що він тоді дякував Богові? Хоча, тепер він знову підтвердив цю саму диктатуру. Схоже, Лукашенко й сам ще не визначився, чи він уже готовий зізнаватися в подібному устрої, чи ні.
Нагадаємо, що Польща готова закрити всі пункти пропуску на кордоні з Білоруссю.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.