Ліга Європи: «Динамо» втратило нічию на останніх хвилинах матчу з «Ренном»

Зустріч команд відбулась у французькій провінції Бретань

У Лізі Європи пройшли поєдинки третього туру групового етапу. Київське «Динамо» приїхало у гості до одного з лідерів групи В французького «Ренна». Помилка в кінці матчу не дозволила киянам набрати перші очки у турнірі.

У четвер, 6 жовтня, в матчі третього туру Ліги Європи київське «Динамо» зіграло з «Ренном». Французький клуб лідирував у групі, а «Динамо» після двох поразок поспіль було на останній позиції квартету.

Ренн: Манданда, Ассіньон, Родон, Теате, Мелінг, Бурежо, Угочукву, Те, Терр’є, Маєр, Гуїрі.

Запасні: Доган, Сален, Трюффер, Калімуендо, Ву, Белосьян, Аблен, Г. Дуе, Д. Дуе, Франсуаза.

Динамо: Бойко, Кендзьора, Попов, Забарний, Дубінчак, Буяльський, Сидорчук, Шепелєв, Циганков, Бєсєдін, Кабаєв.

Запасні: Нещерет, Ігнатенко, Вівчаренко, Бурда, Перріс, Ванат, Андрієвський, Гармаш, Караваєв, Кравченко, Тимчик, Сирота.

Перебіг матчу

Господарі активніше почали поєдинок. Гуїрі та Маєр пробили повз ворота, а з ударом Бурежо на 14-й хвилині впорався Бойко. Через дві хвилини Терр’є зовсім трохи не влучив у лівий кут воріт «Динамо». «Ренн» не дозволяв киянам налагодити контргру, продовжуючи наносити удари. На 23-й хвилині кількість переросла у якість. Терр’є отримав передачу з лівого краю штрафного майданчика і пробив у правий верхній кут.

Перший удар «Динамо», тай той мимо, завдав на 29-й хвилині Сидорчук. А на 33-й хвилин кияни відігрались. Манданда відбив перший постріл Циганкова, але півзахисник «Динамо» повторним ударом відправив м’яч під поперечину. Після голу гра вирівнялась. Господарі вже не мали такої відчутої переваги. Гра проходила переважно у середині поля і небезпечних ударів не було.

Другий тайм також розпочався з атак «Ренна». Тільки, на відміну від першої половини матчу, «Динамо» швидко відтіснило суперника від своїх воріт. Поєдинок проходив у невисокому темпі. «Ренн» намагався прорватися до воріт «Динамо» за рахунок довгих передач. Втім виходило це далеко не завжди. Кияни при організації своїх атак стикались з пресингом зі сторони суперника і далеко не просувались.

На 69-й хвилині Бойко перевів на кутовий удар Бурежо у правий нижній кут. Через хвилину голкіпер «Динамо» впорався з пострілом Дуе. Гості відповіли несильним ударом Кабаєва прямо у руки Манданда. «Ренн» дочекався свого шансу та забив на 89-й хвилині. Попов втратив м’яч, Дезіре Дуе увірвався до штрафного майданчика «Динамо» і пробив повз Бойка.

• Ренн — Динамо 2:1 (Терр’є, 23, Д. Дуе, 89 – Циганков, 33).

У паралельному матчі групи В «Ференбахче» приймав кіпрський «АЕК». Турецький клуб переміг 2:0 та разом з «Ренном» продовжує очолювати групу В Ліги Європи. «Динамо» з нулем очок засіло на останньому місці

Група В
Група В

Матчі третього туру Ліги Європи відбудуться 13 жовтня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу групи Е Ліги конференцій СК «Дніпро-1» - «Вадуц». Також ми повідомляли про результати матчів третього туру Ліги чемпіонів.