«Челсі» розібрався з «Міланом»: результати матчів Ліги чемпіонів

Матчі відбулись у групах E, F, G та Н

На футбольних полях Європи продовжились поєдинки третього туру Ліги чемпіонів. Лондонський «Челсі» вдома переміг чемпіона Італії. «Боруссія» у гостях приголомшила «Севілью».

У середу, 5 жовтня, матчами у групах E, F, G та Н продовжився третій тур Ліги чемпіонів сезону 2022/23. Команди перетнули екватор групового турніру.

Група E

Долю матчу РБ «Зальцбург» — «Динамо» Загреб вирішив єдиний м’яч. На 71-й хвилині Окафор приніс перемогу «Зальцбургу».

Центральний матч ігрового дня пройшов у Лондоні. «Челсі» приймав «Мілан» і повів в рахунку на 24-й хвилині. Остаточно все вирішилось у першій половині другого тайму. Обамеянг та  Джеймс з інтервалом у шість хвилин остаточно добили чемпіона Італії.

Челсі - Мілан

Результати матчів групи E:

• РБ Зальцбург — Динамо Загреб 1:0 (Окафор, 71);
  • Челсі — Мілан 3:0 (Фофана, 24, Обамеянг, 56, Джеймс, 62).
Група Е
Група Е

Група F

«Шахтар» у Мадриді зустрівся з чинним переможцем Ліги чемпіонів «Реалом». З подробицями поєдинку можна ознайомитись тут.

Реал - Шахтар

РБ «Лейпциг» приймав чемпіона Шотландії «Селтік». Вже на старті матчу господарі залишились без основного голкіпера. Гулачі отримав пошкодження і на 13-й хвилині поступився місцем у воротах Блазвіху. «Лейпциг» відкрив рахнок на 27-й хвилині. Нкунку увірвався у штрафний майданчик, обіграв воротаря «Селтіка» і з гострого кута покотив м’яч у ворота. Гості відігрались на початку 48-ї хвилини. Фурухасі відволік на себе увагу двох захисників, змістився праворуч та віддав у центр, а Жота влучно пробив у нижній кут. На 64-й хвилині «Лейпциг» вийшов вперед, скориставшись помилкою голкіпера «Селтіка». Через 13 хвилин Андре Сілва відправив у ворота гостей тритій м’яч.

Результати матчів групи F:

• РБ Лейпциг — Селтік 3:1 (Нкунку, 27, Андре Сілва, 64, 77 – Жота, 48);
  • Реал — Шахтар 2:1 (Родріго, 13, Вінісіус, 28 – Зубков, 39).
Група F
Група F

Група G

«Манчестер Ситі» у матчі з «Копенгагеном» вже у першому таймі забезпечив собі солідну перевагу. Холанд забив на 7-й та 32-й хвилинах. До того ж Хочолава зрізав м’яч у власні ворота. У другому таймі Марез та Альварес довершили розгром гостей із Данії.

Манчестер Сіті - Копенгаген

«Севілья» пропустила від «Боруссії» вже на 6-й хвилині. А Беллінгем та Адеємі наприкінці першого тайму зробили становище господарів зовсім скрутним. Ен  Несірі подарував «Севільї» певну надію, але гол Брандта на 75-й хвилині позбавив іспанців усіх шансів на позитивний підсумок матчу.

Результати матчів групи G:

• Манчестер Сіті — Копенгаген 5:0 (Холанд, 7, 32, Хочолава, 39 (автогол), Марез, 55, Альварес, 76);
  • Севілья — Боруссія Дортмунд 1:4 (Ен Несірі, 51 - Геррейро, 6, Беллінгем, 41, Адеємі, 43, Брандт, 75).
Група G
Група G

Група H

«Бенфіка» та «ПСЖ» у першому таймі обмінялись голами. Мессі відкрив рахунок на 22-й хвилині, а незадовго до перерви  Данілу допоміг «Бенфіці» відігратись, забивши у свої ворота. Більше команди не забивали і вдовольнились нічийним результатом.

Бенфіка - ПСЖ

«Ювентус» програв два стартові матчі, тому в поєдинку проти «Маккабі» права на помилку не мав.  Гості чинили опір, як могли, але клас виконавців «Ювентуса» все ж таки взяв гору.

Результати матчів групи H:

• Бенфіка — ПСЖ 1:1 (Данілу, 41 (автогол) - Мессі, 22);
  • Ювентус — Маккабі Хайфа 3:1 (Рабіо, 35, 83, Влахович. 50 – Давід, 75).

Розклад матчів Ліги чемпіонів

В сезоні 2022/23 матчі групового раунду Ліги чемпіонів закінчаться на початку листопада. Це пов’язано з чемпіонатом світу з футболу, який пройде в Катарі з 21 листопада по 18 грудня. Матчі плей-офф пройдуть у більш звичні терміни.

• Фінал: 10 червня 2023 року.

Матчі четвертого туру Ліги чемпіонів відбудуться 11 та 12 жовтня. Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор розповідав про перебіг матчу групи С Ліги чемпіонів «Інтер» - «Барселона». Також ми повідомляли про результати матчів третього туру Ліги чемпіонів.