Ліга націй. Збірна України не змогла виграти перший матч турніру

Українки поступились у історичному поєдинку

Збірна України
Україна не змогла здолати Сербію

У п’ятницю, 22 вересня, жіноча збірна України з футболу провела перший матч розіграшу Ліги націй. У формально домашньому поєдинку, який проходив у Польщі, українки зустрічались зі збірною Сербії. Збірна України повела в рахунку, але переможний результат не втримала.

Українська збірна виступає у дивізіоні В Ліги націй. Разом з українками у групі В3 грають збірні Сербії, Польщі та Греції.

На перший в своїй історії матч Ліги націй збірна України вийшла у наступному складі:

• Самсон – Подольська, Корсун, Шматко, Петрик – Андрухів, Апанащенко, Панцулая, Козлова – Овдійчук, Калініна.

Перший тайм проходив без великої кількості небезпечних моментів. На полі йшла рівна боротьба і жодна з команд не володіла перевагою. Перший гольовий момент створила збірна Сербії. На 18-й хвилині Міліца Міятович пробила над поперечиною. А через 2 хвилини результативну атаку провела збірна України. Овдійчук перехопила м’яч, втекла від захисниць і переграла голкіперку збірної Сербії.

Друга половина зустрічі розпочалась з атак Сербії. Україна успішно оборонялась, але на 64-й хвилині Чанкович ударом зі штрафного зрівняла рахунок.

Сербія продовжувала атакувати і на 79-й хвилині вийшла вперед. Після подачі кутового з правого флангу Дам'янович головою переправила м’яч у ворота збірної України.

Українки могли врятувати матч, але на 87-й хвилині Кравчук влучила у стійку. Отже збірна України розпочала перший розіграш Ліги націй з поразки.

• Україна – Сербія – 1:2;
    Голи: Овдійчук, 20 – Чанкович, 64, Дам'янович, 79.

Огляд матчу Україна - Сербія

В іншому матчі нашої групи збірна Польщі у гостях з рахунком 3:1 обіграла збірну Греції. Тож лідерство у групі захопили польські футболістки. Україна посідає третє місце.