Ліга конференцій-2023/2024. Ворскла вирвала перемогу у Діли на останніх хвилинах. Як це було

Матч проходив у польському місті Тихи

Ворскла - Діла
Ворскла грала з ФК Діла

У четвер, 27 липня, Ворскла розпочала свій шлях у Лізі конференцій. Першим суперником української команди стала грузинська Діла. Поступаючись по ходу матчу, Ворскла здобула перемогу, забивши вирішальний гол на третій компенсованій хвилині.

Інформатор проводив текстовий онлайн-репортаж про цей поєдинок.

Другий тайм

90+6. Фінальний свисток. Ворскла здобула перемогу!!!

90+5. Сутичка на полі. Жовті картки отримали ворсклянин Павлюк та форвард Діли Ковталюк.

90+3. ГОЛ!!! Кане підібрав відскок і вгатив під поперечину.

90+2. Поспішає Ворскла. Вантажать м’яч у штрафний майданчик.

90. Арбітр додав 5 хвилин.

86. Ворскла намагається тиснути. Але не вистачає останнього точного паса.

83. Ще одна заміна у полтавців. Замісь Сантани вийшов Хрипчук.

75. Ворскла забила. Але арбітр гол не зарахував, зафіксувавши гру рукою.

74. Заміни у Ворскли. Замість Юрченка та Челядіна вийшли Скляр та Нестеренко.

73. ГОЛ!!! Ворскла зрівняла рахунок. Феліпеувірвався до штрафного майданчика і підсік м’яч під ліву стійку.

69. Ще один сейв Кучеренко. На цей раз голкіпера не зміг пробити Челядін. А Степанюк не встиг на добивання.

68. Віктор отримав пошкодження і не зміг продовжити гру. На заміну вийшов Андронікашвілі.

66. Ісенко забрав м’яч у руки після удару з гострого кута.

62. Сейв голкіпера Діли. Після подачі з кутового Кучеренко парирував удар Феліпе.

57. Гол. Пропускає Ворскла. Ковталюк випередив Сантану і переправив в ворота простріл з правого флангу.

56. Жовта картка у Діли. Тевзадзе грубо порушив правила.

53. Ісенко без проблем впорався із подачею до штрафного майданчика Ворскли.

46. Розпочасвя другий тайм. Сподіваємося, що Ворскла зможе здобути перемогу.

Перерва

У першому таймі Діла суттєво переважала Ворсклу у володінні м’ячем. Грузинська команда двічі влучила у площину воріт, на що Ворскла відповіла ударом у штангу.

Статистика першого тайму

Перший тайм

45. Основний час першого тайму вичерпаний. Арбітр не додав нічого.

42. Контратака Ворскли закінчилась неточним пасом у штрафний майданчик Діли.

38. Ще одне попередження для української команди. Феліпе Родрігес на правому фланзі виніс суперника за межі поля.

34. Перша жовта картка у матчі. Попередження за фол на чужій половині поля отримав Чеснаков.

30. Ворскла могла провести контратаку. Але Сантана втратив м’яч.

24. Після подачі кутового з правого флангу Чеснаков пробив вище воріт Діли.

20. Відповідь від Ворскли. Кане пройшов по правому флангу і пробив у стійку.

19. Небезпечно. Ісенко завадив нападнику Діли Ковталюку відкрити рахунок ударом з лінії воротарського майданчика.

16. Діла тримає м’яч. Але без просування вперед.

11. Після подачі зі штрафного у штафний майданчик Ворскли арбітр зафіксував офсайд.

10. Команди по черзі намагаються організовувати атаки. Переваги поки не має у жодного з суперників.

5. Перший кутовий у Ворскли. Грузинський захисник розрядив обстановку.

2. Перший небезпечний момент. М’яч пролетів над поперечиною воріт Ворскли.

1. Гра розпочалася. М’яч з центра поля розіграли футболісти Ворскли. Дивитися онлайн гру можна нижче:

Трансляція матчу

20:27. Команди виходять на поле.

20:20. Ворскла провела розминку. До старту команди у Лізі конференцій все готово.

Розминка Ворскли

20:00. До початку зустрічі залишилось 30 хвилин. Обслуговуватиме матч болгарський арбітр Нікола Попов.

19:48. Стали відомі стартові склади команд.

Склад Ворскли

Склад Діли
Склад Діли

Напередодні матчу Ворскла провела тренування. Футболісти випробували поле.

Тренування Ворскли

Головний тренер Ворскли Віктор Скрипник зробив комплімент супернику. Фахівець зазначив, що Діла технічна команда.

"Звичайно, ми дивилися матчі Діли з ДАК 1904. Вже після першої гри сумнівався, що ДАК пройде далі, бо Діла – дуже технічна команда, яка має дуже кваліфікованого тренера та виконавців. На нас чекає дуже потужний матч, але спочатку ми маємо дивитися на себе, і лише потім – на суперника. Вони вже зіграли дві офіційні ігри, а ми ще не грали. І можна сказати, що це є мінус для нас", - сказав Скрипник.

У першому раунді кваліфікації Ліги конференцій Діла доволі несподівано пройшла словацький ДАК 1904. Після поразки 1:2 у гостях, Діла змогла перемогти 2:0, забивши вирішальний м’яч на 85-й хвилині.

Діла після перемоги над словаками

Очолює команду український тренер Андрій Демченко. Ворота Діли захищає український голкіпер Євген Кучеренко. В нападі грає ще один українець - Микола Ковталюк.

Раніше Інформатор розповідав, як закінчились матчі кваліфікації Ліги конференцій. Також ми повідомляли результати матчів жіночого ЧС-2023