Ліга чемпіонів: поєдинок Барселони з Бенфікою, протистояння Челсі та Ювентусу

У чотирьох групах Ліги чемпіонів відбулися матчі п'ятого туру.

"Челсі" влаштував рознесення "Ювентусу" і вийшов на перше місце в групі Н. Нічия у матчі "Барселона" - "Бенфіка" позбавила київське "Динамо" шансів на єврокубкову весну.

Про результати матчів групового етапу Ліги чемпіонів та Ліги конференцій повідомляє Інформатор .

У вівторок, 23 листопада, у групах E, F, G та Н відбулися матчі п'ятого туру групового раунду Ліги чемпіонів сезону 2021/22. У першому ігровому слоті відбувся поєдинок "Динамо" - "Баварія". Кияни чинили гідний опір супернику, але все ж таки програли.

Один із центральних матчів туру проходив у групі H. Лідер квартету «Ювентус» вирушив у гості до лондонського «Челсі», що йде на другому місці. Команди грали в наступних складах:

Челсі: Менді, Чалоба, Тіаго Сілва, Рюдігер, Джеймс, Канте, Жоржіньо, Чілвелл, Зієх, Пулішич, Хадсон-Одої.

Запасні: Аррісабалага, Беттінеллі, Алонсо, Крістенсен, Лукаку, Вернер, Лофтус-Чік, Сауль, Барклі, Маунт, Аспілікет, Сарр.

Ювентус: Щесни, Куадрадо, Бонуччі, де Лігт, Алекс Сандро, Рабйо, Локателлі, Бентанкур, Маккенні, К'єза, Мората.

Запасні: Пінсольо, Перін, Артур, Дібала, Кін, Ругані, Кулусевський, де Вінтер.

Стартові хвилини матчу найкраще провів «Челсі». Лондонці провели кілька небезпечних атак, але до реальної загрози воротам Щесни не дійшло. "Ювентус" поступово відтіснив суперника до центру поля, але на 25-й хвилині пропустив. Після подачі кутового з лівого флангу Чалоба вбив м'яч під поперечину воріт гостей з Італії. "Ювентус" міг відігратися вже за три хвилини. Мората вискочив до воріт «Челсі» і вже перекинув Менді, що вийшов на перехоплення, але Тіаго Сілва ціною пошкодження зумів вибити м'яч практично з лінії. На 37-й хвилині Щесни парирував досить неприємний удар Джеймса в нижній правий кут.

Другий тайм «Челсі» розпочав так само активно, як і перший. На 56-й хвилині лондонський клуб забив вдруге. Джеймс грудьми прийняв м'яч, прокинув уперед і з правого кордону воротарського пробив у дальній кут. Через дві з половиною хвилини метушня у штрафному майданчику «Ювентуса» завершилася влучним ударом Хадсона-Одої та третім голом. Щось, що стоїть біля воріт суперника, «Ювентус» створив лише на 83-й хвилині. Маккенні завдав непоганого удару, але Менді відбив м'яч, що летів під поперечину. А на 5-й компенсованій хвилині Вернер забив у ворота "Ювентуса" четвертий м'яч, поставивши крапку у матчі.

У матчі групи Е, де виступає «Динамо», зустрілися «Барселона» та «Бенфіка». Матч другого туру між цими суперниками закінчився перемогою «Бенфіки» з рахунком 3:0, і в поєдинку «Барселона» сподівалася взяти реванш.

Якщо під час київського поєдинку "Динамо" - "Баварія" йшов сніг, то поле стадіону в Барселоні заливало дощем. На 34-й хвилині міг відзначитися форвард збірної України Яремчук, який виступає за «Бенфіку», але пробивши головою, влучив у ногу голкіперу «Барселони». М'яч вийшов на кутовий, після якого "Бенфіка" забила. Проте арбітр матчу взяття воріт «Барселони» не зарахував, зауваживши, що при подачі м'яч у повітрі перетнув лінію поля. «Барселона» також мала шанси відкрити рахунок. На 43-й хвилині Демір обвідним ударом влучив у перекладину воріт «Бенфіки». На 68-й хвилині воротар "Бенфіки" з-під поперечини потягнув удар Френкі Де Йонга головою. На останній компенсованій хвилині "Бенфіка" провела контратаку, але Сеферович не влучив у ворота, пропустивши шанс принести перемогу своїй команді. "Бенфіка" набрала 5-е очко і залишила "Динамо" на останньому місці в групі, незалежно від результатів матчів останнього туру.

Турнірна таблиця Ліги чемпіонів. Групи Е-Н

24 листопада відбудуться матчі п'ятого туру у групах А, В, С та D. «Шахтар» у Мілані зіграє з «Інтером». Інформатор стежитиме за перебігом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про хід поєдинків п'ятнадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги та баскетбольної Суперліги .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі  Інформатор Live . Підписатися на канал у Viber можна тут .