Ліга чемпіонів: «Наполі» без проблем пройшов «Айнтрахт»

«Наполі» став третьою італійською командою у чвертьфіналі

«Наполі», «Айнтрахт»
«Наполі» - «Айнтрахт» (Фото: УЄФА)

У Лізі чемпіонів закінчились поєдинки стадії 1/8 фіналу плей-оф. Італійський «Наполі», після впевненої перемоги у гостях, приймав «Айнтрахт». Неаполітанці виграли і у домашньому матчі.

У середу, 15 березня, відбувся матч у відповідь 1/8 фіналу розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2022/23. В Неаполі зустрілись «Наполі» і «Айнтрахт».

Наполі: Мерет, Ді Лоренцо, Ррахмані, Кім, Руй, Ангісса, Лоботка, Зелінський, Політано, Осімхен, Кварцхелія.
Запасні: Голліні, Ідасяк, Берешинський, Ельмас, Естігор, Гаетано, Жуан Жезус, Лосано, Ндомбеле, Олівера, Сімеоне.

Айнтрахт: Трапп, Бута, Тута, Н'Діка, Ленц, Роде, Соу, Кнауфф, Гетце, Камада, Борре.
Запасні: Горц, Рамай, Аларіо, Якич, Чандлер, Аліду, Смолчич, Макс, Туре, Хасебе.

Перебіг матчу

Господарі створили момент вже на першій хвилині. Голкіпер «Айнтрахта» Трапп завадив Політано вразити лівий нижній кут. Трапп рятував команду і надалі, парирувавши удари Осімхена на 16-й хвилині і Кварцхелії трьома хвилинами пізніше. «Айнтрахту» було важко організовувати атаки. «Наполі» кожної миті міг провести разючий випад і поховати надії німецької команди на чвертьфінал. Проте контратака ледь не вдалася саме гостям. На 31-й хвилині два гравці «Айнтрахта» могли вискочити на побачення з голкіпером, але Мерет вчасно пішов на перехоплення і ліквідував небезпеку. А перед самою перервою «Наполі» відкрив рахунок. На другій компенсованій хвилині Осімхен головою спрямував м’яч у праву дев’ятку, скориставшись подачею Політано.

Зовсім кепськими стали справи гостей на початку другого тайму. На 54-й хвилині провал в обороні «Айнтрахта» призвів до другого голу. Осімхен забивав вже у порожні ворота. На додачу, на 62-й хвилині арбітр призначив пенальті у ворота гостей за фол Соу проти Зелінського. Одинадцятиметровий ударом по центру реалізував сам постраждалий. «Айнтрахт» прагнув забити хоча б гол престижу. Але «Наполі» пропускати категорично не хотів.

• Наполі — Айнтрахт 3:0 (Осімхен, 45+2, 54, Зелінський, 64 (з пенальті)), перший матч - 2:0.

Розклад матчів Ліги чемпіонів

Матчі стадії 1/4 Фіналу пройдуть у квітні. Фінал Ліги чемпіонів сезону 2022/23 відбудеться 10 червня.

• 1/8 фіналу: 14/15/21/22 лютого та 7/8/14/15 березня 2023 року;
• 1/4 фіналу: 11/12 та 18/19 квітня 2023 року;
• 1/2 фіналу: 9/10 та 16/17 травня 2023 року;
• Фінал: 10 червня 2023 року.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів 1/8 фіналу Ліги чемпіонів «Реал» - «Ліверпуль» та «Манчестер Сіті» - «РБ Лейпциг». Також ми повідомляли про хід поєдинків сімнадцятого туру УПЛ.