«Шахтар» переміг «Кривбас» та очолив турнірну таблицю Української Прем’єр-ліги

«Гірники» перервали переможну серію «Кривбаса»

«Кривбас» - «Шахтар» (Фото: shakhtar.com)

В УПЛ добігає кінця ігрова програма сімнадцятого туру. Один з лідерів чемпіонату «Шахтар» завітав у гості до Кривого Рогу. Гості всі м’ячі забили у другому таймі.

У неділю, 12 березня, в УПЛ пройшов поєдинок 17-го туру «Кривбас» - «Шахтар». «Кривбас» замикав чільну шістку турнірної таблиці, «Шахтар» перебував на другій позиції.

Кривбас: Сарнавський, Якімець, Безкоровайний, Вернидуб, Стецьков, Банада, Капіч, Татарков, Задерака, Хомченовський, Устименко.
Запасні: Кліщук, Опанасенко, Понєдєльнік, Рябов, Шевченко, Приходько, Семотюк, Кораблін, Дібанго, Карпусь, Дебелко.

Шахтар: Трубін, Бондар, Михайліченко, Матвієнко, Конопля, Степаненко, Судаков, Джурасек, Бондаренко, Зубков, Сікан.
Запасні: Шевченко, Пятов, Швед, Гочолеішвілі, Криськів, Келсі, Топалов, Очеретько, Назарина, Петряк, Ракіцький, Тоіров.

Перебіг матчу

У перші хвилини зустрічі гра переважно проходила у середині поля. Команди без поспіху вивчали можливості одна одної. На 15-й хвилині Судаков впав у штрафному майданчику «Кривбаса». Втім ні арбітриня матчу Катерина Монзуль, ні  арбітр VAR порушення правил не побачили. «Шахтар» володів перевагою у володінні м’ячем. На 27-й хвилині Сарнавський парирував удар Судакова, а добивання від Бондаренка пройшло вище. Втратив шанс відзначитись Джурасек, неточно пробивши головою після подачі Михайліченка. На останніх секундах першого тайму Хомченовський прострілив, а Задерака пробив вище воріт.

Друга половина матчу розпочалась з атак «Шахтаря». Судаков зі штрафного намагався закрутити м’яч у лівий нижній кут. Сарнавський у стрибку перевів на кутовий. Гості відкрили рахунок на 58-й хвилині. Судаков ударом з лівого кута штрафного майданчика зняв павутиння з ближньої дев’ятки. Келсі вийшов на заміну і став автором другого голу. На 80-й хвилині Келсі прийнав передачу судакова і з розвороту розстріляв ворота «Кривбаса». На 84-й хвилині рахунок став 0:3. Криськів відібрав м’яч у захисника, увійшов у штрафний майданчик, покотив у центр, а Швед забив у порожні ворота.

•  Кривбас — Шахтар 0:3 (Судаков, 58, Келсі, 80, Швед, 84).

«Шахтар» обійшов СК «Дніпро-1» і одноосібно очолив турнірну таблицю УПЛ. «Кривбас» та «Колос» ведуть боротьбу за шосте місце.

Турнірна таблиця УПЛ

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг поєдинку 17-го туру УПЛ СК «Дніпро-1» - «Динамо». Також ми повідомляли про результати гонок Кубку світу з біатлону