Ліга чемпіонів: Голанд приніс «Манчестер Сіті» перемогу у двобої з «РБ Лейпциг»

Кращій бомбардир англійців відзначився п’ятьма забитими м’ячами

Ерлінг Голанд («Манчестер Сіті») (Фото: УЄФА)

У Лізі чемпіонів продовжуються поєдинки плей-оф. У матчі-відповіді 1/8 фіналу «Манчестер Сіті» приймав «РБ Лейпциг». Долю протистояння господарі вирішили ще у першому таймі.

У вівторок, 14 березня, відбувся поєдинок 1/8 фіналу розіграшу Ліги чемпіонів сезону 2022/23. «Манчестер Сіті» на своєму полі зустрівся з німецьким клубом «РБ Лейпциг».

Склади команд

Манчестер Сіті: Едерсон, Стоунз, Аканджі, Діаш, Аке, де Брюйне, Гюндоган, Родрі, Б. Сілва, Голанд, Гріліш.
Запасні: Ортега, Карсон, Вокер, Філліпс, Ляпорт, Альварес, Гомес, Марез, Перроне, Фоден, Палмер, Льюїс.

РБ Лейпциг: Бласвіх, Генріхс, Орбан, Гвардіол, Раум, Лаймер, Кампль, Айдара, Собослаї, Вернер, Форсберг.
Запасні: Нюланд, Нікіш, Сімакан, Ольмо, Поульсен, Клостерманн, А. Сілва, Гальстенберг, Ба.

Перебіг поєдинку

Перший удар по воротах відбувся на 3-й хвилині. Де Брюйне зробив подачу з правого флангу, а Гюндоган пробив над поперечиною. На 11-й хвилині Голанд, отримавши передачу від Аке, пробив у голкіпера. Господарі продовжували посилювати тиск і на 19-й хвилині у штрафному майданчику «Лейпцига» сталась «пожежа». Захисники декілька разів намагалися винести м’яч, але влучали у суперників. В свою чергу і гравці «Манчестер Сіті» не могли завдати акцентованого удару. Через дві хвилини арбітр призначив пенальті у ворота «Лейпцига» за гру Генріхса рукою. Одинадцятиметровий потужним ударом у правий кут реалізував Голанд. А ще через дві хвилини той же Голанд ударом головою спрямував м’яч у сітку, замкнувши подачу де Брюйне. Господарі і надалі створювали небезпеку біля воріт суперника. Так на 38-й хвилині швидкий розіграш штрафного закінчився ударом Гюндоган. Бласвіх встиг зреагувати і парирував удар. Добре зіграв голкіпер і на другій компенсованій хвилині, відбивши удар Діаша. Але ні Бласвіх, ні захисники, не змогли завадити Голанду добити м’яч у сітку.

Перерва не пішла на користь «Лейпцигу». Вже на 4-й хвилині другого тайму Гюндоган відправив у ворота команди гостей четвертий м’яч. Не примусив себе чекати і  п’ятий гол. На 53-й хвилині Голанд вдало зіграв на добиванні після свого ж удару. Через чотири хвилині «РБ Лейпциг» знову пропустив. І знову автором забитого м’яча став Голанд. На 63-й хвилині Голанд пішов відпочивати під бурхливі овації трибун. «Манчестер Сіті» заспокоївся і віддав контроль над м’ячем супернику. «Лейпциг» хотів забити хоча б один м’яч, але у команди нічого не вийшло. А от «Манчестер Сіті» додав ще один. На другій компенсованій хвилині Де Брюйне ударом з-за меж штрафного майданчика підбив підсумок матчу.

• Манчестер Сіті — РБ Лейпциг 7:0 (Голанд, 22 (з пенальті), 24, 45+2, 53, 57, Гюндоган, 49, Де Брюйне, 90+2), перший матч – 1:1.

Розклад матчів Ліги чемпіонів

Останні два поєдинки 1/8 фіналу відбудуться 15 березня. Чвертьфінальні матчі пройдуть у квітні.

• 1/8 фіналу: 14/15/21/22 лютого та 7/8/14/15 березня 2023 року;
• 1/4 фіналу: 11/12 та 18/19 квітня 2023 року;
• 1/2 фіналу: 9/10 та 16/17 травня 2023 року;
• Фінал: 10 червня 2023 року.

Раніше Інформатор розповідав  про перебіг матчів 17-го туру УПЛ. Також ми повідомляли про результати змагань на Кубку світу з біатлону.