Ліга чемпіонів: камбек «Манчестер Юнайтед» і третя перемога «Баварії»

Груповий етап Ліги чемпіонів подолав свій екватор.

Програвши перший тайм з різницею у два м'ячі, «Манчестер Юнайтед» зміг вирвати перемогу. «Баварія» розгромила «Бенфіку» і стала беззаперечним лідером групи Е.

Про результати матчів групового етапу Ліги чемпіонів і Ліги конференцій повідомляє Інформатор.

У середу, 20 жовтня, у групах E, F, G і Н відбулися матчі третього туру групового раунду Ліги чемпіонів сезону 2021/22. У матчі першого ігрового слота київське «Динамо» в гостях програло «Барселоні».

У ще одному поєдинку відбірної групи Е «Бенфіка» зустрілася з «Баварією». Не дивлячись на достатню кількість моментів, перший тайм завершився з нулями на табло. «Баварія» відкрила рахунок на 70-й хвилині. Сане ударом з-за меж штрафного закрутив м'яч у кут воріт «Бенфіки». Як виявилося, гол Сане став тільки початком. На 80-й хвилині гравець «Бенфіки» Евертон забив у свої ворота. А потім Левандовський і знову Сане довели справу до розгрому. З різницею м'ячів 12-0 «Баварія» впевнено лідирує в групі Е.

Один із центральних поєдинків третього туру групового етапу Ліги чемпіонів відбувся в Манчестері. На поле стадіону «Олд Траффорд» вийшли «Манчестер Юнайтед» і «Аталанта»:

Манчестер Юнайтед: Де Хеа, Ван-Біссака, Лінделеф, Магвайр, Шоу, Мактоміней, Фред, Бруну Фернандеш, Грінвуд, Роналду, Рашфорд.

Запасні: Баї, Ван де Бек, Далот, Кавані, Лінгард, Мата, Матич, Погба, Санчо, Теллес, Хендерсон, Еланга.

Аталанта: Муссо, Де Рон, Паломіно, Демірал, Дзаппакоста, Фройлер, Компейнерс, Мехле, Пашаліч, Мюріель, Іличич.

Запасні: Ловато, Малиновський, Міранчук, Пессель, Пікколі, Россі, Сапата, Скальвіні, Спортьєлло.

Початок поєдинку пройшов у рівній боротьбі і без явних моментів. «Аталанта» використовувала ледве не перший гольовий шанс. На 15-й хвилині Дзаппакоста прострілив із правого флангу, а Пашаліч із воротарського в один дотик замкнув передачу. Через 5 хвилин «Манчестер Юнайтед» відповів ударом Фреда під поперечину. Воротар «Аталанти» на удар зреагував і здійснив свій перший сейв у матчі.

Під кінець 28-ї хвилини «Аталанта» забила вдруге. Після подачі кутового з правого флангу Демірал, вигравши верхову боротьбу у двох захисників, головою переправив м'яч у лівий кут воріт. А ось «Манчестер Юнайтед» перед перервою упустив дві можливості скоротити різницю в рахунку. На 44-й хвилині Фред пробив у лічених сантиметрах від правої штанги, а в компенсований до першого тайму час Рашфорд потрапив у поперечину.

На 48-й хвилині Роналду вискочив сам на сам і пробив у голкіпера «Аталанти» Муссо, а Рашфорд, який зіграв на добиванні не влучив у ворота. Рашфорд реабілітувався на 53-й хвилині. Бруну Фернандеш ідеальним пасом вивів форварда до воріт і Рашфорд відправив м'яч під праву штангу, скоротивши відставання в рахунку.

«Манчестер Юнайтед» відчув запах крові й під звук трибун, що підганяли з подвоєною енергією пішов на штурм воріт «Аталанти». На 58-й хвилині удар Мактомінея взяла на себе штанга. Через кілька хвилин Муссо відбив удар Роналду, спрямований у правий нижній кут.

На 68-й хвилині на поле вийшов гравець збірної України Руслан Малиновський, замінивши в складі «Аталанти» Пашаліча. На 71-й хвилині голкіпер «Манчестер Юнайтед» ногою відбив удар Сапата, а потім і потужний постріл Малиновського з півкола штрафної. А через 4 хвилини «Манчестер Юнайтед» зрівняв рахунок. Капітан команди Магвайр залишився без опіки в штрафному «Аталанти» й точно пробив у лівий нижній кут.

На 81-й хвилині своє вагоме слово сказав Роналду. Шоу навісив у штрафну, а Кріштіану з десяти метрів головою пробив у лівий кут. «Аталанта» швидко прийшла до тями після пропущеного м'яча і спробувала здобути хоча б нічию. Однак «Манчестер Юнайтед» не віддав перемогу, завойовану з такою працею.

• Спартак — Лестер 3:4.

21 жовтня відбудуться матчі третього туру Ліги Європи і Ліги конференцій, в тому числі ЦСКА Софія - «Зоря». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про поразку «Шахтаря» в матчі з мадридським «Реалом», а також про результати поєдинків Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.