Лідер програє Сассуоло та розгром Роми: 6-й тур Серії А

Інтер вперше втратив очки

Серія А
Інтер не впорався з Суссуоло, Дженоа приголомшила Рому Фото: Gettyimages.com

В Італії пройшли матчі шостого туру Серії А. Сассуоло продовжив збирати скальпи грандів. Наполі розібрався з Удінезе.

У Серії А 26, 28 та 28 вересня відбулись поєдинки шостого туру. Несподіванку знову створив Сассуоло. Після перемоги над Ювентусом у попередньому турі, команда обіграла Інтер.

Ювентус - Лечче 1:0

Відкривав ігрову програму шостого туру поєдинок Ювентуса проти Лечче. Лечче добре стартував і вперше в історії не програв у перших 5-ти матчах чемпіонату поспіль. Але з Ювентусом команда не впоралась. Стара синьора здобула мінімальну перемогу завдяки голу Міліка на 57-й хвилині.

• Ювентус - Лечче 1:0;
    Гол: Мілік, 57.

Огляд матчу Ювентус - Лечче

Верона — Аталанта 0:1

Гості відкрили рахунок на 13-й хвилині зустрічі. Результативний удар Копмейнерса так і залишився єдиним у матчі.

• Верона — Аталанта 0:1;
    Гол: Копмейнерс, 13.

Огляд матчу Верона — Аталанта

Кальярі — Мілан 1:3

Мілан завітав у гості до одного з аутсайдерів. Кальярі повів в рахунку, але ще до перерви Ноа Окафор та Томорі вивели Мілан вперед. Гол Лофтус-Чіка на 60-й хвилині остаточно закріпив перевагу міланського клубу.

• Кальярі — Мілан 1:3;
    Голи: Лувумбу, 29 — Ноа Окафор, 40, Томорі, 45, Лофтус-Чік, 60.

Огляд матчу Кальярі — Мілан

Емполі — Салернітана 1:0

Емполі залишався єдиною командою з нулем очок після 5 турів. І ось нарешті команда здобула першу перемогу. Жертвою стала Салернітана – сусідка Емполі по турнірній таблиці.

• Емполі — Салернітана 1:0;
    Гол: Бальданці, 34.

Огляд матчу Емполі — Салернітана

Інтер – Сассуоло 1:2

Нічого не віщувало біди для Інтера. Команда забила наприкінці першого тайму і почувала себе досить впевнено. Але Сассуоло був влучнішим у завершальній стадії атак і здобув вольову перемогу.

• Інтер – Сассуоло 1:2;
    Голи: Думфріс, 45 — Байрамі, 54 Берарді, 63.

Огляд матчу Інтер – Сассуоло

Наполі – Удінезе 4:1

Наполі здається повертає собі впевненість. Після трьох матчів без перемог чинний чемпіон впевнено обіграв Удінезе.

• Наполі – Удінезе 4:1;
    Голи: Зелінські, 19 (з пенальті), Осімген, 39, Кварацхелія, 74, Сімеоне, 82 — Самарджич, 81.

Огляд матчу Наполі – Удінезе

Лаціо – Торіно 2:0

Переміг і віце-чемпіон минулого сезону. Лаціо вдома обіграв Торіно. Забитими м’ячами відзначились Весіно і Дзакканьї.

• Лаціо – Торіно 2:0;
    Голи: Весіно, 56, Дзакканьї, 75.

Огляд матчу Лаціо – Торіно

Фрозіноне — Фіорентина 1:1

Фрозіноне вдалося відібрати очки у Фіорентини. На гол Гонсалеса у першому таймі господарі відповіли влучним ударом Суле на 70-й хвилині.

• Фрозіноне — Фіорентина 1:1;
    Голи: Суле, 70 — Гонсалес, 19.

Огляд матчу Фрозіноне — Фіорентина

Монца — Болонья 0:0

Монца та Болонья не порадували вболівальників забитими м’ячами. Для Болоньї ця нічия стала третьою нульовою поспіль.

• Монца — Болонья 0:0.

Огляд матчу Монца — Болонья

Дженоа — Рома 4:1

Закінчував ігрову програму шостого туру матч Рома — Дженоа. Руслан Маліновський розпочав матч на лаві запасних генуезького клубу. На поле українець так і не вийшов, а його команда приголомшила Рому, обігравши гостей зі столиці з рахунком 4:1.

• Дженоа — Рома 4:1;
    Голи: Гудмундссон, 5, Ретегі, 45, Торсбі, 74, Мессіас, 81 — Крістанте, 22.

Огляд матчу Дженоа — Рома

Турнірне становище

Після шести турів на чолі турнірної таблиці дві міланські команди. Інтер випереджає Мілан за додатковими показниками.

Турнірна таблиця

Поєдинки сьомого туру Серії А відбудуться 30 вересня та 1 і 2 жовтня. Серед них можна виділити зустріч Мілана та Лаціо і матч між Аталантою та Ювентусом.