Лайфхак у спеку! Як самому зробити кишеньковий охолоджувач та сумочку-холодильник - відеоінструкція

Розкрито головний лайфхак для льоду, яким ви збираєтесь охолоджувати воду в сумочці

Водний охолоджувач
Щоб водний охолоджувач довше не танув, додайте у воду сіль

В спеку дуже хочеться охолодитись, більше того - інколи це надважливо для збереження притомності та здоров'я! Тож замало носити із собою в сумочці воду, непогано б влаштувати так, аби вона залишалась прохолодною. 

Звісно, можна купити дорожний гелевий охолоджувач для напоїв, їжі чи навіть косметики, яку ви носите із собою. Однак навіщо витрачатись ще й на це? Інформатор навчить вас, як власноруч виготовити такий, та навіть сумку-холодильник для пікніку. 

Як зробити переносний охолоджувач для води в сумку 

Не варто вигадувати колесо - просто заморозьте воду. Однак, існує один лайфхак, про який вам буде корисно знати! Аби вона у спеку без холодильника не розмерзалась занадто швидко, додайте до неї звичайної кухонної солі.

Воду можна залити у звичайну пластикову пляшку, але куди яскравіше ваш охолоджувач виглядатиме у силіконовій пляшечці, яку можна замовити в мережі.

А от вже готові шматочки льоду можна занурити в прикольну силіконову грілочку з яскравим принтом невеличкого розміру. І виглядатиме стильно, і в косметичку влізе! Ціна питання в обох випадках - до трьох сотень гривень. 

Ще одна порада: якщо на грілці є чохол з кашеміру чи бавовни - не знімайте його, він слугуватиме додатковим термосом
Ще одна порада: якщо на грілці є чохол з кашеміру чи бавовни - не знімайте його, він слугуватиме додатковим термосом

Як нескладно зробити сумочку-холодильник

Крок перший. Виберіть зручну сумку: пляжну, спортивну, дорожню, місткий шоппер.

Насамперед підберіть відповідну за формою та розмірами основу. Тут все залежить від того, яка потрібна сумка: невелика або містка. Та майте на увазі, що краще вибирати виріб із застібкою-блискавкою. Така конструкція краще зберігає внутрішню температуру.

Крок другий. Обираємо та купуємо тепловідбивний матеріал, який допоможе зберегти необхідну температуру всередині сумки. Він має бути вологостійким, щоб зовнішня сторона сумки не промокала за незначної конденсації всередині.

Тут є кілька варіантів - одно- чи двосторонній фольгоізолон та ізолон. Останній - на клейкій основі, тож  з нього простіше зробити термостійку підкладку, втім він дещо дорожчий. Також вам знадобиться фольгований скотч. Ним ви проклеюватимете стики підкладки, щоб вона краще зберігала температуру. 

Ще один лайфхак: якщо використовуєте односторонній ізолон, простежте, щоб фольга була зовнішнім шаром підкладки
Ще один лайфхак: якщо використовуєте односторонній ізолон, простежте, щоб фольга була зовнішнім шаром підкладки

Крок третій. Зробіть викрійку з фольгоізолону. Для цього зніміть мірки із вибраної сумки. Підкладка має бути меншою за розміром, ніж основа, приміром, на 5 см від зовнішніх розмірів. Далі по розмітці акуратно відріжте потрібну кількість матеріалу.

Складіть отриману заготовку, сформувавши з неї каркас термостійкої підкладки. Бортики краще триматимуть форму, якщо їх прихопити нитками або степлером. Заізолюйте стики скотчем. Пройдіться зовнішньою, внутрішньою сторонами, щоб не залишилося просвітів. 

Вставте підкладку, що вийшла, усередину вибраної вами сумки. Вільне місце між стінами заповніть ватином, синтепоном, обрізками старої ковдри. Так виріб краще триматиме температуру. Не забудьте виготовити кришку для вашої сумки, якщо початкова модель її не передбачувала!

Також пропонуємо вашій увазі відеоінструкцію, як з нуля власноруч виготовити термосумку. 

 

Раніше ми писали про те, що Європа потерпає від аномальної спеки.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.

Головна Актуально Informator.ua Україна на часі Youtube