“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Ключовим завданням виконавців була дискредитація держорганів
В Україні силовики викрили мережу Telegram-каналів з деструктивним контентом, "головним менеджером" якої є одесит. Він також є одним з організаторів масових заворушень під час одеського "антиМайдану".
Про це в інтерв'ю "Цензор.нет" розповів начальник управління департаменту кібербезпеки Служби безпеки України Ілля Вітюк, передає Інформатор .
"Він особисто адмініструє 12 Telegram-каналів,спілкується із замовниками матеріалів, звітує російським кураторам про виконану роботу і узгоджує можливість розміщення замовних матеріалів. Вартість розміщення публікацій становить від кількох сотень на регіональних і до 25-30 тисяч гривень на всеукраїнських каналах", - заявив Вітюк.
За його словами, він наразі в розшуку, і за оперативною інформацією знаходиться у Придністров'ї.
"У нього є дві спільниці, які перебували в Україні, їм вже пред'явлена підозра за ст. 111 (державна зрада) КК України".
Служба безпеки України вже ідентифікувала 50 замовників, які перераховували гроші за публікацію матеріалів.
"Спецслужби РФ дозволили учасникам мережі самостійно організувати механізм монетизації. Транзакції проводили через мережу спільників, які відкрили рахунки в українських банках для отримання "гонорарів" за публікацію замовних матеріалів. Потім виконавці конвертували гроші у валюту і переводили до невизнаної "ПМР", Молдови або Росії", - пояснив Вітюк.
Це також стосується і Telegram-каналів "Легітимний", "Резидент", "Картель", "Чорний квартал" і низки інших менш відомих. За висновком експертизи встановлено, що їхні матеріали були направлені на створення панічних настроїв,загострення і дестабілізацію суспільно-політичної та соціально-економічної ситуації.
За словами глави департаменту, департамент кібербезпеки надсилає листи до адміністрації Telegram, пояснюючи щодо того чи іншого деструктива, який несе певний канал, з вимогою його заблокувати.
"Реакції майже ніколи немає. Винятки становлять телеграм-канали, через які поширюються наркотики, зброя", - резюмував Вітюк.
Відзначимо, що в Україні більшість кіберзагроз надходить з боку Російської Федерації.
Нагадаємо, силовики викрили мережу підконтрольних РФ Telegram-каналів.Крім того, служба безпеки України разом з поліцейськими викрила антиукраїнську мережу. Зловмисники намагалися створити незаконні органи державної влади в порушення Конституції.