"Вчителька з 18-річним стажем здала НМТ на 183 бали з 200, бо там прописали завдання, які взагалі не вивчаються в шкільній програмі. Як тоді абітурієнтам можна здати НМТ?"
Я не хочу нав’язувати емоції — нехай кожен проживе цей трек по-своєму: хтось згадає перше кохання, хтось своє розставання, а хтось просто відчує щось близьке.
При цьому Україна розуміє, що Росія не увійде до цих переговорів
Міністр закордонних справ Дмитро Кулєба заявив, що для деокупації Криму потрібно створювати новий формат переговорів. При цьому Україна розуміє, що Росія не увійде до цих переговорів.
Як передає Інформатор,про це він сказав в інтерв'ю виданню Gazeta.ua.
За його словами, Україні потрібен формат для консолідації міжнародного інструментарію з деокупації Криму.
«Для Донбасу є «нормандський формат» переговорів та Мінський процес. А для Криму жодної такої платформи не створили. Але відкладати надалі неможливо. Повинні створити «Кримський формат». Розуміємо, що Росія до його складу не увійде. Але нам потрібен формат для консолідації міжнародного інструментарію з деокупації Криму. Головне - забезпечити, щоб політика невизнання та тиску була непорушна», - заявив Кулєба.
Нагадаємо, раніше МЗС України висловив протест через незаконні обшуки та затримання в окупованому Криму .