RU
Головна
Україна
Політика
11:29, 9 Вересня
Информатор UA

Интро

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба назвав затримання в окупованому Росією Криму кримськотатарського політика і активіста Нарімана Джеляла, а також інших кримських татар, помстою за проведення Кримської платформи. Як передає Інформатор,про це Кулеба повідомив на брифінгу 9 вересня. За його словами, звинувачення Росії проти кримських татар є абсурдними і політично вмотивованими. "Затримання - це помста за успішне проведення Кримської платформи ... Ми будемо працювати, щоб звільнити цих людей і всіх інших політичних в'язнів. Під час візиту до США ми передали повний список наших затриманих в ОРДЛО і Криму громадян", - сказав міністр. Нагадаємо, раніше у Сімферополі в окупованому Криму російські силовики провели обшук у заступника голови Меджлісу Нарімана Джеляла. Після цього вони вивезли його з дому, а потім заарештували на два місяці. Також Інформатор писав, що США вимагають від РФ звільнити Джеляла та інших затриманих кримських татар. Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут .

Кулеба: «Затримання в Криму - це помста за успішне проведення Кримської платформи»

Читать на русском
Кулеба: «Затримання в Криму - це помста за успішне проведення Кримської платформи»

Звинувачення Росії проти кримських татар є абсурдними, заявив він

Міністр закордонних справ Дмитро Кулеба назвав затримання в окупованому Росією Криму кримськотатарського політика і активіста Нарімана Джеляла, а також інших кримських татар, помстою за проведення Кримської платформи.

Як передає Інформатор,про це Кулеба повідомив на брифінгу 9 вересня. 

За його словами, звинувачення Росії проти кримських татар є абсурдними і політично вмотивованими.

"Затримання - це помста за успішне проведення Кримської платформи ... Ми будемо працювати, щоб звільнити цих людей і всіх інших політичних в'язнів. Під час візиту до США ми передали повний список наших затриманих в ОРДЛО і Криму громадян", - сказав міністр. 

Нагадаємо, раніше у Сімферополі в окупованому Криму російські силовики провели обшук у заступника голови Меджлісу Нарімана Джеляла. Після цього вони вивезли його з дому, а потім заарештували на два місяці. 

Також Інформатор писав, що США вимагають від РФ звільнити Джеляла та інших затриманих кримських татар.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал,щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live.Підписатися на канал у Viber можна тут

 

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.