Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Винищувачі та ракети - найпотрібніша зброя для України
Наразі Україна обговорює із союзниками передачу реактивної авіації та далекобійних ракет, які можуть вражати цілі на відстані до 300 кілометрів. Для України ця тема є пріоритетною. Про це під час брифінгу заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба.
"Я переконаний, що новий консенсус союзників щодо підтримки України має передбачати рішучість та послідовність. ЗСУ мають отримати всі типи озброєнь, яких вони потребують для оборони та відновлення територіальної цілісності нашої держави", - заявив міністр.
Він додав, що громадськість в Україні та партнери знають про типи озброєнь, які наша держава ще потребує. Найголовніша зброя для ЗСУ наразі - винищувачі та ракети.
"Насамперед йдеться про реактивні винищувачі та далекобійні ракети, що можуть вражати цілі на відстані до 300 кілометрів. Це не є зброєю ескалації, це зброя захисту та стримування агресора. Ми ведемо переговори для розблокування всіх цих рішень", - наголосив Кулеба.
Він заявив, що наказав усім українським дипломатам у ключових столицях зробити досягнення цієї мети пріоритетом. Міністр впевнений, що ЗСУ обов'язково отримають всю необхідну зброю та закликав партнерів зробити все, щоб це сталося якомога швидше.
Нещодавно Словаччина офіційно повідомила представникам України, що готова до обговорення можливості передачі літаків. Зокрема, країна може віддати свої МіГ-29 радянського зразка на потреби нашої держави. Наразі ще доведеться пройти етап обговорення цього рішення з країнами-союзниками та у самому уряді Словаччини.
Про питання передачі літаків також висловлювалися і представники Німеччини. Зокрема, міністр оборони країни очікувано повністю відкинув таку ідею. Він заявив, що про це не може бути й мови, оскільки літаки є значно складнішою технікою, та мають зовсім інший військовий потенціал, якщо порівнювати з танками.
Нагадаємо, скільки та яких літаків потрібно Україні для оборони неба.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.