Кривбас назвав найближчу дату, коли можна дограти матч з Шахтарем

Кривбас пропонує дограти 25 вересня перерваний через російську ракетну атаку матч з Шахтарем

Тарас Степаненко ФК Шахтар
Тарас Степаненко вивів Шахтар вперед у матчі з Кривбасом. Фото: ФК Шахтар

Матч 5-го туру Української Прем'єр-ліги між Кривбасом та Шахтарем можуть дограти 25 вересня. Таку дату пропонує криворізький клуб. Поєдинок 1 вересня не змогли закінчити через тривалу повітряну тривогу у Дніпропетровській області.

Степаненко про матч з Кривбасом

Ракетна атака завадила футболу

У неділю, 1 вересня, у Кривому Розі проходив матч 5-го туру УПЛ. Бронзовий призер минулого сезону Кривбас приймав чемпіона України донецький Шахтар. Втім насолодитися протистоянням команд завадила ракетна атака Росії.

Матч довелося зупинити на 51-й хвилині через повітряну тривогу. На той час Шахтар вигравав з рахунком 1:0. Голом у складі гостей відзначився Тарас Степаненко. Продовжити поєдинок так і не вдалося.

Кривбас пропонує дограти у вересні

Дата, коли дограють матч, поки невідома. Через щільний графік Шахтаря в УПЛ та Лізі чемпіонів, а також залученні багатьох гравців до матчів збірної України, догравання може відбутись, наприклад, весною наступного року. Однак Кривбас пропонує не відкладати так надовго та зіграти вже у вересні.

Віцепрезидент ФК Кривбас Артем Гагарін пропонує використати одну з резервних дат, повідомляє пресслужба криворізького клубу. Найближча вільна з них – 25 вересня. Саме в цей день можна дограти перерваний поєдинок.

"Поки немає офіційної інформації про дату, коли ми з Шахтарем можемо дограти матч, який було перервано неадекватним сусідом. Але, ми впевнені, що це можна зробити в цьому році в одну з резервних дат. Найближчі з них - 18 або 25 вересня. В першу дату Шахтар грає з Болонью стартовий матч Ліги чемпіонів, 21 - базова дата УПЛ і "гірники" приймають Оболонь, а 25 ми спокійно можемо дограти наш матч в Кривому Розі", - сказав функціонер.

Артем Гагарін розуміє, що у Шахтаря важкий графік. Але сподівається, що "гірники" погодяться зіграти у цьому році. Втім слід дочекатись офіційного рішення.

"Ми розуміємо, що у Шахтаря в той період в середньому буде 1 матч на 4 дні, але ми весь серпень грали в такому темпі. На ту ж гру з помаранчево-чорними ми приїхали до Кривого Рогу з Севільї за день до матчу. І нічого - грали. Тим паче і до 25 і після (28 вересня Шахтар грає з Вересом) у донеччан матчі в Україні, а не за кордоном і це спрощує логістику.

Я впевнений, що Шахтар теж влаштує ця дата, адже ми зіграємо максимально тими ж складами й це буде справедливо. Та й взагалі вони потужна команда з "довгою лавкою" і їм не звикати до такого темпу", - зауважив Артем Гагарін.

Кого Ребров викликав на матчі Ліги націй - 2024/2025

В головну заявку потрапили 26 футболістів

Головний тренер знов довіряє Андрію Луніну

Раніше Інформатор повідомляв, що Кіліан Мбаппе відкрив лік голам за Реал. Зірковий форвард відзначився дублем у матчі з Бетісом. Першого голу Мбаппе у футболці Реала вболівальникам довелось чекати 333 хвилини.

Також ми розповідали, що Віктор Циганков прибув у розташування збірної України. Але стан гравця викликає занепокоєння. Півзахисник ще не повністю відновився після важкої хвороби.