Циганков приїхав до Реброва після важкого сальмонельозу: готуємось до ЛН

Віктор Циганков приєднався до збірної України, а тренер Жирони Мічел зізнався, що змусив українця виходити на поле після важкої хвороби

Циганков
Віктор Циганков - один з ключових гравців команди Сергія Реброва Фото: Gettyimages.com

Півзахисник Жирони Віктор Циганков прибув у розташування збірної України. У попередньому матчі за свій клуб футболіст зіграв лише один тайм через наслідки перенесеної хвороби. Є надія, що Циганков встигне відновитись до матчів збірної у Лізі націй.

Гравець збірної України про гру Кривбас - Шахтар

Циганков прибув у табір збірної України в Празі

Збірна України з футболу проводить тренувальний збір перед стартом у новому розіграші Ліги націй UEFA. Команда перебуває у Празі, де 7 вересня проведе номінально домашній поєдинок проти збірної Албанії. У цьому ж місті збірна України 10 вересня зіграє зі збірною Чехії.

До розташування збірної після матчів своїх чемпіонатів прибувають легіонери. Приєднався до партнерів і півзахисник Жирони Віктор Циганков. Щоправда, стан футболіста викликає занепокоєння.

Циганков ще не відновився від хвороби

У неділю, 1 вересня, Віктор Циганков вийшов у стартовому складі Жирони на матч проти Севільї. Футболіст виглядав блідо, і в перерві головний тренер команди Мічел його замінив. Наставник Жирони пояснив причину такого стану футболіста. Циганков переніс сальмонельоз і не встиг повністю відновитись після хвороби, повідомляє Sport 45.

"Нам бракувало енергії. Востаннє ми грали лише 72 години тому. Циганков був не таким активним, як зазвичай. Це через травму і перенесений сальмонельоз. Він ще не у формі, але я винен, що змусив його зіграти три гри поспіль. Це трохи моя відповідальність, як і все, що відбувається на полі", - сказав тренер Жирони.

Жирона ж перемогла з рахунком 2:0. Рахунок на 41-й хвилині відкрив Іван Мартін. А на 73-й хвилині Абель Руїс реалізував пенальті.

Віктор Циганков пропустив частину передсезонної підготовки та матч першого туру чемпіонату Іспанії. Але у грі проти Атлетіко вийшов у стартовому складі. У поєдинку третього туру з Осасуною український футболіст відзначився першими результативними діями. Півзахисник став автором голу та результативної передачі.

Контракт Циганкова з Жироною чинний до 30 червня 2027 року. У минулому сезоні українець зіграв за Жирону 34 матчі у всіх турнірах. Забив вісім м’ячів та віддав сім результативних передач. Transfermarkt оцінює 26-річного футболіста у 30 мільйонів євро.

Після чотирьох турів Ла Ліги Жирона йде на 5-му місці. В активі підопічних Мічела сім очок (дві перемоги, поразка та нічия). Наступний поєдинок Жирона проведе 15 вересня. Суперником стане лідер чемпіонату – Барселона.

Мбаппе знадобилось 333 хвилини щоб забити за Реал 1

Турнірна таблиця Ла Ліги станом на 2 вересня

Кого Ребров викликав на матчі Ліги націй - 2024/2025

В головну заявку потрапили 26 футболістів

Головний тренер знов довіряє Андрію Луніну

Раніше Інформатор повідомляв, що матч 5-го туру УПЛ Кривбас – Шахтар перервали через повітряну тривогу, спричинену ракетною атакою Росії. Поєдинок зупинили на 51-й хвилині за рахунку 0:1. М’яч забив півзахисник Шахтаря Тарас Степаненко.

Також ми розповідали, що став відомий календар Динамо в основному раунді розіграшу Ліги Європи. Розпочнуть турнір кияни 25 вересня матчем проти римського Лаціо. Зіграє Динамо і з римською Ромою.