Кривбас №1, а Колос став Динамо поперек горла

Підопічні Луческу продовжили сумну серію без перемог

УПЛ Динамо Кривбас Колос
Кривбас переміг СК Дніпро-1, а Колос відібрав очки у Динамо

У суботу, 28 жовтня, відбулись матчі 12-го туру Української Прем’єр-ліги. У Ковалівці Колос приймав київське Динамо, яке програло два попередні поєдинки. В матчі сусідів по турнірній таблиці команди розділили очки.

Першими небезпечний момент створили гравці Колоса. Дієго на лівому фланзі обіграв Тимчика і з гострого кута пробив поруч із дальньою штангою.

Але відкрили рахунок гості. На 19-й хвилині Тимчик на межі воротарського майданчика отримав передачу від Караваєва і переправив м’яч у сітку.

Наступні небезпечні моменти суперники створили вже у кінці першого тайму. На 41-й хвилині Демченко потужно пробив над поперечиною воріт Динамо, а через хвилину удар Бурди прийшовся у голкіпера киян Бущана. Динамо відповіло у компенсований час. Караваєв замикав простріл Буяльського, але у ворота не влучив.

Колос відігрався після перерви. На 50-й хвилині Лучкевич отримав пас на лінії карного майданчика і потужним ударом надіслав м’яч у лівий верхній кут. На 58-й хвилині знову могла спрацювати зв’язка Караваєв-Тимчик, але Колос врятувала поперечина.

На 63-й хвилині Динамо залишилось у меншості. Ванат симулював порушення правил і отримав другу жовту картку. Першу гравець Динамо отримав на 31-й хвилині.

Отримавши чисельну більшість, Колос почав створювати небезпечні моменти. Бущан декілька разів рятував Динамо від неприємностей.

Але Динамо теж могло забити. На 85-й хвилині голкіпер Колоса відбив потужний удар Бражка.

Тож нічия 1:1. Динамо не виграє вже у третому матчі поспіль.

• Колос – Динамо Київ 1:1;
    Голи: Лучкевич, 51 – Тимчик, 19.

Турнірне положення

В першому матчі ігрової програми суботи лідер турнірної таблиці Кривбас приймав СК Дніпро-1. Кривбас впевнено переміг 3:0.

• Кривбас - Дніпро-1 3:0;
    Голи: Кожушко (11, 51), Кузик (41).

Кривбас залишив за собою перше місце. Динамо посідає сьому позицію. Колос йде восьмим.