Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Тихий дощ” — це лірична подорож, де похмурого осіннього вечора ти можеш залишитися наодинці зі своїми думками. Здається, місто дихає ритмом цієї пісні, й навіть на перший погляд байдужі бетонні стіни вбирають у себе цю мелодію. І кожен стає свідком цієї магії й частиною осінньої симфонії — меланхолійної, але водночас сповненої тихої надії на новий світанок.
Вступ до Альянсу гарантуватиме росії, що Київ не почне вторгнення на її територію, заявив президент.
Президент Володимир Зеленський заявив, що росія "має бути вдячною", якщо Україна стане членом НАТО, оскільки в такому разі Київ не зможе вторгтися на російську територію.
Про це голова держави заявив під час зустрічі з представниками латиноамериканських ЗМІ 8 серпня.
Президент зазначив, що Україна хоче стати членом НАТО, оскільки це означатиме чіткі гарантії безпеки для держави, сусідом якої є росія. Зеленський нагадав, що наступальні дії Сили оборони ведуть виключно на українській території, а головною метою цих дій є відновлення територіальної цілосності.
"Це росія повинна бути вдячною, якщо Україна буде в НАТО. Саме так! Тому що це безпека для росії, що Україна ніколи в майбутньому не прийде на її територію. Тому що країни НАТО не приходять на території інших держав... Нам ніколи не хотілося ніякої війни. Для нас НАТО це суто гарантії безпеки. Це питання нашого захисту і спокою наших людей", - заявив Зеленський.
Під час саміту НАТО у Вільнюсі 11-12 липня країни-члени погодили комюніке, в якому закріплена перспектива вступу України до Альянсу. Також для держави скасували ПДЧ (План дії для членства), що прискорить процес. Однак президент України Володимир Зеленський зазначив, що важлива конкретика щодо умов, які потрібні для членства.
Під час саміту у Вільнюсі країни "Великої Сімки" проголосили, що візьмуть на себе зобов'язання надати гарантії безпеки Україні під час війни. Ці гарантії, зокрема, включатимуть військову допомогу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.