«Кременчук» знищив «Білий Барс» в поєдинку тринадцятого туру Української хокейної ліги

Тринадцятий тур став нещасливим для «Білого Барса».

Вже в першому періоді «Кременчук» відвантажив у ворота суперника шість сухих шайб. Команда відігралася на аутсайдері за поразку від «Маріуполя» в минулому турі.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор, з посиланням на UHL.ua.

У суботу, 23 жовтня, відбувся матч тринадцятого туру УХЛ. Хокейний клуб «Кременчук» зустрівся з аутсайдером регулярного чемпіонату УХЛ «Білим Барсом». Команди грали в таких складах:

Кременчук: Гордюшин (Рижов); Яковлєв - Богачонок, Созонов - Савицький, Глухов - Сібілевіч, Савченко - Толстушко; Коробов - Дубінін - Варава, Хришпенц - Ворона - Горлушко, Серанов - Забавін - Кошелев, Гриценко - Тимофеєв - Скуматов.

Білий Барс: Полгородник (Сушак); Грицюк - Собко, Козловський - Дахновський, Лесніков - Мащенко; Куцевич (К) - Качан - Грабовецький, Попережай - Брага - Удовіченко, Койда - Собченко - Андрющенко.

Господарі відкрили рахунок на другій хвилині. Кошелев кидком з розвороту застав зненацька голкіпера «Білого Барса» Полгородника. Через хвилину Варава з п'ятачка відправив у ворота гостей другу шайбу. На 6-й хвилині два гравці «Кременчука» вийшли на одного захисника. Скуматов не став віддавати передачу партнеру, а сам вразив ворота «Білого Барса». На 9-й хвилині Гриценко з передачі Ворони зробив рахунок 4:0. П'яту шайбу в ворота «Білого Барса» на 16-й хвилині закинув Серанов. За півтори хвилини до кінця першого періоду Созонов технічно обіграв Полгородника і відправив у ворота команди гостей шосту шайбу.

Побиття «Білого Барса» продовжилося в другому періоді. Голи Савченко на 23-й, Варави на 30-й і Глухова на 32-й хвилинах гри довели рахунок до зовсім вже непристойного.

«Кременчук» вирішив не зупинятися на досягнутому. На 16-й секунді третього періоду Богачонок закинув «ювілейну» десяту шайбу. Через чотири хвилини дубль оформив Гриценко. На 48-й хвилині «Білий Барс» зусиллями Браги «розмочив» рахунок, позбавивши голкіпера «Кременчука» шутаута.

• «Кременчук» — «Білий Барс» 11:1 (6:0; 3:0; 2:1).
Турнирная таблица УХЛ
Турнірна таблиця УХЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 24 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчі дванадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги й баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.