«Кременчук» вийшов до півфіналу плей-офф, «Маріуполь» зрівняв рахунок у серії з «Соколом»

«Кременчук» став другим півфіналістом, приєднавшись до «Донбасу».

«Білий Барс» програв другий матч серії «Кременчуку» та завершив сезон. «Маріуполь» взяв реванш за гостьову поразку, закинувши у ворота «Сокола» три шайби.

Про перебіг подій в матчах плей-офф Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У середу, 24 березня, відбулися другі чвертьфінальні поєдинки серії плей-офф. У цих матчах «Білий Барс» грав з «Кременчуком», а «Маріуполь» приймав київський «Сокіл». Перші поєдинки завершилися перемогами «Кременчука» та «Сокола», і для продовження боротьби за чемпіонство «Білому Барсу» та «Маріуполю» неодмінно потрібно було перемагати.

У Білій Церкві «Білий Барс» приймав «Кременчук. Команди обережно розпочали матч, і перший небезпечний момент гості створили на 6-й хвилині. Дубінін кидав по воротах «Білого Барсу”, але закинути не зміг. А відкрив рахунок «Кременчук» на 14-й хвилині. Коробов над щитком голкіпера «Білого Барсу» Безхлібного відправив шайбу у ворота. У відповідь гравці «Білого Барса» створили свої моменти, але переграти Новицького не змогли. На останній хвилині періоду голкіпер «Кременчука» врятував свою команду, відбивши два кидка Бабинця.

Через 16 секунд після початку другого періоду «Кременчкук» подвоїв свою перевагу. Коробов залишився один перед воротами «Білого Барсу» і з близької відстані розстріляв Безхлібного. Через дві хвилини господарі майданчика одну шайбу відіграли - Удовиченко точно кинув в нижній кут. На 30-й хвилині сталося перше вилучення в матчі. Дві хвилини штрафу за небезпечну гру високо піднятою ключкою отримав гравець «Білого Барсу» Кравець. Однак «Кременчук» чисельною перевагою не скористався, а закинув вже в рівних складах. На 34-й хвилині Савченко кидком між щитків Безхлібного відправив шайбу у ворота «Білого Барса». На 37-й хвилині Благой, не зумівши переграти Новицького, упустив можливість скоротити різницю в рахунку.

На початку другого періоду захисники і воротар «Кременчука» завадили Бабинцю відзначитися закинутою шайбою. «Кременчук» провів контратаку, яку кидком завершував Гриценко. Безхлібний зіграв надійно і шайбу забрав. Впорався голкіпер «Білого Барсу» і з кидком Пукса на 49-й хвилині. Гості отримали чисельну перевагу 4 на 3. Орлов на 58-й хвилині реалізував більшість, зробивши рахунок 1: 4. «Кременчук» виграв чвертьфінальну серію і вийшов до півфіналу, а «Білий Барс» завершив сезон.

Дебютант плей-офф «Маріуполь» на своєму майданчику мав намір взяти реванш у «Сокола» за поразку в Києві. На другій хвилині Дубровський, який захищав в цьому матчі ворота «Сокола», відбив спершу кидок Чердака, а потім і добивання від Мазура. Гості відповіли кидком Олендаренка, і тепер вже голкіпер «Маріуполя» Гафіуллін продемонстрував свою майстерність. Команди продовжили обмін небезпечними кидками, але голкіпери ліквідували всі загрози своїх воріт. Після видалення Коржілецкого «Маріуполь» отримав чисельну перевагу і успішно її реалізував на 17-й хвилині. Зуєв снайперським кидком від синьої лінії відкрив рахунок в матчі.

Після перерви «Сокіл» з подвоєною енергією став проводити атаки на ворота «Маріуполя». Гафіуллін трудився в поті чола, відбиваючи кидки Смирнова, Кузьменка, Андрейківа і Олендаренка. «Сокіл» перейшов на дальні кидки, але ні Олендаренко, ні Андрейків не змогли пробити воротаря «Маріуполя». Господарі майданчика також відповідали суперникові своїми атаками. На 35-й хвилині Бондаренко цілив у ближній верхній кут воріт «Сокола», але Дубровський плечем відбив шайбу.

Третій період активніше почали господарі майданчика. Дубровський парирував кидки Зуєва і Карпенка. «Сокіл» отримав штраф за порушення чисельного складу, але потім надійно зіграв в обороні і не дозволив «Маріуполю» реалізувати більшість. Гості продовжували шукати щастя біля воріт суперника. Гафіуллін відбив кидки Малєтіна з точки для вбрасивання і Лисенко від синьої лінії. А на 55-й хвилині шайба вдруге побувала у воротах «Сокола». Кудрін кидком під поперечину зробив рахунок 2: 0. Майже за 4 хвилини до фінальної сирени «Сокіл» зняв воротаря, за що і поплатився. На 58-й хвилині Корчоха з центру майданчика відправив шайбу в порожні ворота. «Маріуполь» зрівняв рахунок у серії і тепер все вирішиться у третьому матчі.

• «Білий Барс» - «Кременчук» 1: 4 (0: 1, 1: 2, 0: 1);
  • «Маріуполь» - «Сокіл» 3: 0 (1: 0, 0: 0, 2: 0).

Третій поєдинок в серії до двох перемог «Сокіл» і «Маріуполь» зіграють 26 березня. А 25 березня відбудеться другий матч в серії між «Дніпром» та «Краматорськом». Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про поразки «Прометея» і «Дніпра» в матчах 1/8 фіналу Кубка Європи ФІБА, про матчі баскетбольної Суперліги і про поєдинки плей-офф Української хокейної ліги .