«Кременчук» виграв у «Донбасу», «Маріуполь» розгромив «Дніпро» в матчах десятого туру Української хокейної ліги

«Кременчук» вдруге в сезоні здобув перемогу над «Донбасом».

«Донбас» і «Кременчук» перші шайби закинули лише в серії булітів. «Маріуполь» здобув велику домашню перемогу над «Дніпром».

Про перебіг подій у матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор, з посиланням на UHL.ua.

У неділю, 17 жовтня, відбулися два матчі десятого туру УХЛ. У Краматорську «Донбас» приймав «Кременчук». Команди грали в таких складах:

Донбас: Макаров (Дьяченко); Пангелов-Юлдашев - Соколовський, Жульдіков - Фірсов, Андрейків - Григор'єв, Ігнатенко - Даніленко; Медведев - Туркін (А) - Лялька (А), Сигарьов - Бірюков - Шишлянніков, Морозов - Захаров (К) - Крівошапкін, Коренчук - Буценко - Разумов.

Кременчук: Боярчук (Гордюшин); Яковлев - Богачонок, Ворона - Сібілевіч, Савицький - Хрішпенц; Коробов - Дубінін - Савченко, Толстушко - Забавін - Серанов, Гриценко - Нікулін - Грицьких, Горлушко - Варава - Кошелев.

Команди почали поєдинок у хорошому темпі. Шайба не затримувалася в нейтральній зоні, відчувався настрій суперників на перемогу. Особливо жарко було, коли одна з команд отримувала чисельну перевагу. Однак оборона й голкіпери справлялися зі своїми обов'язками й перший період завершився з нулями на табло.

Другий період проходив у схожому ключі. «Кременчук» активніше пресингував і біля воріт «Донбасу» стало виникати більше моментів. Так на 27-й хвилині поперечина врятувала господарів від пропущеної шайби. Після сорока хвилин гри на табло продовжували горіти нулі — оборона перевершувала атаку.

На 5-й хвилині Сигарьов вийшов сам на сам, але не зміг переграти голкіпера «Кременчука». Команди упустили ще кілька можливостей відкрити рахунок і без закинутих шайб завершили третій період. Не побачили глядачі голів і в овертаймі, хоча тільки в одного Сигарьова було принаймні дві відмінних можливості принести перемогу своїй команді.

А в серії булітів точнішими були гравці «Кременчука». На три реалізованих Дубініним, Забавіним і Гриценко буліти «Донбас» відповів лише двома влучними кидками Шишляннікова і Крівошапкіна.

Завершували ігрову програму десятого туру «Маріуполь» та «Дніпро». На майданчик команди вийшли в таких складах:

Маріуполь: Короваєв (Дуве); Кудряшов - Зуєв, Декало - Лисенко, Матусевич - Олендаренко, Ружников; Благой - Лизін - Казаковцев (А), Мільохін - Мазур (К) - Щербатов (А), Калейніковас - Бабинець - Тютченко, Чердак - Янішевський - Костиков.

Дніпро: Захарченко (Писаренко); Ратушний (К) - Саврицький (А), Панков - Кардашов, Філімонов - Кругляков, Будько; Алдамжаров - Хамматов (А) - Кашевко, Кирющенков - Дворник - Целогородцев, Русаков - Булах - Гринкевич, Тищенко - Дуюн.

Господарі відкрили рахунок на 10-й хвилині. Зуєв кинув від синьої лінії, шайба потрапила в Казаковцева і влетіла у ворота «Дніпра». Надалі обидві команди могли відзначитися. Однак перший період так і завершився з мінімальною перевагою господарів.

На 26-й хвилині «Маріуполь» подвоїв перевагу в рахунку. Калейніковас отримав передачу з-за воріт і відправив шайбу в ближній кут. Незабаром штанга прийшла на виручку голкіперу «Дніпра». Та й сам воротар не раз рятував свою команду від вірного гола.

На початку третього періоду свою майстерність продемонстрував вже голкіпер «Маріуполя» Короваєв. А на 45-й хвилині «Маріуполь» закинув третю шайбу. Кудряшов кидком із середньої дистанції відправив шайбу в праву дев'ятку. Через 40 секунд Мільохін кидком із лівого кола для вкидань зробив рахунок 4:0.

На 52-й хвилині «Дніпро» відіграв одну шайбу. Русаков кидком у правий кут завершив рідкісну контратаку херсонського клубу. А на 58-й хвилині Бабинець відправив у ворота «Дніпра» п'яту шайбу. На цьому гравці «Маріуполя» не зупинилися й Щербатов, зігравши на добиванні, зробив рахунок у матчі 6:1. Через дев'ять секунд закинутою шайбою відзначився Благой. На останній хвилині матчу Щербатов встиг оформити дубль.

• «Донбас» — «Кременчук» 0:1 (0:0; 0:0; 0:0; 0:0; 2:3);

• «Маріуполь» — «Дніпро» 8:1 (1:0; 1:0; 6:1).

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 18 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про події в матчах одинадцятого туру УПЛ, а також про результати поєдинків Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги.

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері стежте в нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.