«Кременчук» в овертаймі програв перший домашній матч фінальної серії УХЛ

«Донбас» зумів відігратися з 0: 3 і повів в серії до чотирьох перемог.

Про підсумки першого матчу фінальної серії УХЛ повідомляє Інформатор .

У середу, 7 жовтня, відбувся перший матч фінальної серії розіграшу УХЛ між «Кременчуком» і «Донбасом». Нагадаємо, що в півфінальних серіях «Кременчук» обіграв «Білого Барса», а «Донбас» виявився сильнішим за херсонського «Дніпра».

Матч проходив в Кременчуці на арені «Айсберг». Поєдинок активніше розпочали гості, і на 3-й хвилині небезпечний кидок Григор'єва відбив голкіпер «Кременчука» Новицький. А через хвилину Дубінін з п'ятачка відправив шайбу в ворота «Донбасу». Під кінець п'ятої хвилини матчу голкіпер «Донбасу» Трифонов не зміг зафіксувати шайбу, і Пукса проштовхнув її в ворота. Арбітри довго дивилися відео-повтори, але взяття воріт все-таки зафіксували.

Созонов міг збільшувати перевагу господарів, але промахнувся з вигідної позиції. Третя шайба все ж влетіла у ворота «Донбасу» - Тютченко по-бейсбольному пробив по шайбі, що летіла у повітрі. Тренер «Донбасу» вирішив замінити голкіпера, і місце Трифонова в воротах зайняв Дьяченко.

На початку другого періоду «Кременчук» отримав чисельну перевагу, але реалізувати її не зміг. На 30-й хвилині Туркін підставив ключку під дальній кидок Пангелова-Юлдашева та скоротив розрив у рахунку. Гості створили ще кілька небезпечних моментів, але відмінно зіграв голкіпер «Кременчука».

Третій період почався вже з більшості у «Донбасу», проте «Кременчуку» вдалося стримати натиск гостей. «Кременчук» знову заробив вилучення, і Журавльов кидком від синьої лінії відправив другу шайбу до воріт Новицького. А всього за хвилину Костиков першим опинився на добиванні і рахунок зрівняв. На 58-й хвилині Віталій Лялька увірвався в зону суперника, і кидком над щитком Новицького вивів «Донбас» вперед. А за шість секунд до фінальної сирени Созонов з п'ятачка вдало зіграв на добиванні, і перевів гру в овертайм.

Вже на 3-й хвилині додаткового часу гравці «Кременчука» «забули» біля своїх воріт Захарова, і капітан «Донбасу» приніс перемогу своїй команді в першому матчі фінальної серії УХЛ.

• «Кременчук» - «Донбас» 4: 5 (3: 0, 0: 1, 1: 3, 0: 1) (рахунок у серії 0: 1).

Другий поєдинок команди зіграють 9 жовтня, також в Кременчуці. Інформатор буде стежити за ходом фінальної серії і розповість вам про результат протистояння.

Раніше ми повідомляли про виявлення коронавірусної інфекції у гравців збірної України і правила відвідування уболівальниками міжнародних футбольних матчів на НСК «Олімпійський».