«Кременчук» і «Краматорськ» здобули перемоги у восьмому турі Української хокейної ліги

«Кременчук» вийшов на друге місце, випередивши «Донбас».

«Рулав Одд» зазнав першої домашньої поразки. «Краматорськ» взяв реванш у «Дніпра» за нещодавній програш в овертаймі.

Про перебіг подій в матчах Української хокейної ліги повідомляє Інформатор,з посиланням на UHL.ua .

У неділю, 10 жовтня, відбулися два матчі восьмого туру УХЛ. У Харкові «Рулав Одд» приймав «Кременчук». Команди грали в таких складах:

Рулав Одд: Петров (Шевчук); Лісників - Пугачов (А), Александров - Жигалов, Желудков - Канаплін, Шамардін - Мельников; Басков - лапки - Єгоров, Бондаренко - ресурсів (А) - Кіча, Луговий - Секирко (К) - Абаджян, Сиротенко - Пойманов - Фроленко.

Кременчук:   Боярчук (Гордюшин); Яковлєв - Богачонок, Ворона - Кошелев, Горлушко - Серанов, -; Коробов - Дубінін - Савченко, Толстушко - Савицький - Сібілевіч, Гриценко - Грицких - Нікулін, Хрішпенц - Сеник - Скуматов.

«Кременчук» досить швидко повів у рахунку. Під кінець першої хвилини Толстушко дальнім кидком вивів команду гостей вперед. Вже на 6-й хвилині рахунок став 0: 2. Грицких накинув на ворота, а Дубінін добив шайбу у сітку.

Третя шайба влетіла у ворота харків'ян на 31-й хвилині. Савицький вийшов один на один і переграв голкіпера «Рулав Одд». Через 4 хвилини господарі відіграли одну шайбу. Бондаренко на п'ятачку випередив захисників і проштовхнув ігровий снаряд у ворота. А за 32 секунди до кінця другого періоду Савченко переграв Петрова і повернув «Кременчук» перевагу у три шайби.

У третьому періоді відзначитися могла як одна, так і інша команди. Удача посміхнулася гравцеві «Рулав Одд». Лесніков потужним кидком прошив голкіпера «Кременчука», скоротивши різницю у поєдинку.Однак закинув Лесніков на останній хвилині матчу і на загальний підсумок ця шайба вже не вплинула.

«Краматорськ» і «Дніпро» зустрілися вдруге за 4 дні. У середу, 6 жовтня, поєдинок в Херсоні завершився перемогою «Дніпра» в овертаймі. Тепер же суперники зійшлися на майданчику «Краматорська». Склади команд:

Краматорськ:  Кучер (Трус); Таран (А) - Бабрусєв, Мальцев - Ваулин, Афанасьєв - Сірченко, Алексюк - СУ; Столяренко (К) - Сергієвський - Градович, Гриценко - Ковальов - Кобильнік, Геворкян - Калинич - Середницький, Говорушко - Семенов.

Дніпро:  Писаренко (Захарченко); Ратушний (К) - Саврицький (А), Панков - Кардашов, Філімонов - Кругляков, Бабчук;  Русаков - Хамматов (А) - Алдамжаров, Кирющенков - Дворник - Целогородцев, Гринкевич - Булах - Кашевко, Дуюн.

Незважаючи на досить високий темп матчу, моментів команди створили зовсім небагато. З рідкісними кидками по воротах без проблем справлялися голкіпери. Зовсім не дивно, що на першу перерву команди пішли при нулях на табло.

«Краматорськ» відкрив рахунок на 26-й хвилині. Після потужного кидка шайба відскочила від борту, а Градович встиг переправити її у відкритий кут воріт. «Дніпро» відігрався на 33-й хвилині, реалізувавши чисельну перевагу. Автором закинутої шайби став захисник херсонського клубу Дмитро Саврацький.

На 49-й хвилині «Краматорськ» вийшов вперед. Гриценко вийшов один на один і над щитком Писаренка відправив шайбу у ворота. На 56-й хвилині «Краматорськ» зміцнив свою перевагу. Бабрусев потужним кидком під поперечину реалізував більшість.

• «Рулав Одд» - «Кременчук» 2: 4 (0: 2; 1: 2; 1: 0);
  • «Краматорськ» - «Дніпро» 3: 1 (0: 0; 1: 1; 2: 0).

Турнирная таблица УХЛ
Турнірна таблиця УХЛ

Наступні матчі Української хокейної ліги відбудуться 13 жовтня. Інформатор буде стежити за ходом поєдинків і розповість вам про результати протистоянь.

Раніше Інформатор повідомляв про перемогу збірної України над Фінляндією і підсумки матчів відбору на ЧС-2022,а також про результати поєдинків Української хокейної ліги і баскетбольної Суперліги .