“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Відеоробота з елементами танцювального батлу, де співачка зібрала талановитих хореографинь, які вдало вплели музичні сенси у танець. А також, кожна з дівчат “закохалась” у головного героя кліпу, який бачив сенс лише у єдиній.
Найбільш популярна цифрова послуга в Україні - отримання паспортів
Протягом останніх 12 місяців більше половини громадян (53%) скористалися мінімум однієї цифрової послугою. Серед найпопулярніших - отримання паспортів і послуги в додатку «Дія».
Про це повідомляє прес-служба Міністерства цифрової трансформації України, - передає Інформатор .
Таке дослідження проводив Київський міжнародний інститут соціології на замовлення Міністерства цифрової трансформації України і Посольства Швеції в Україні. Дослідження «Електронні послуги: досвід, довіра, доступність» презентували в рамках Європейського тижня цифрової грамотності.
«Згідно з результатами дослідження, серед найбільш популярних цифрових послуг в Україні - отримання паспортів та інші контакти з Державною міграційною службою. Цими послугами скористалися 15% респондентів. Також 13% користувалися порталом «Дія». І стільки ж українців використовували електронні державні послуги з отримання субсидій, пільг та соціальних виплат. Серед популярних електронних послуг, які стосуються особистого транспорту (водійське посвідчення, продаж авто) - 12% і пенсійного забезпечення - 11%», - йдеться у повідомленні.
Крім того, також є сфери, які потребують вдосконалення електронних послуг.Серед них - комунальні послуги, оформлення і отримання пенсій, медичні послуги, ведення малого бізнесу, отримання соціальної допомоги.
Нагадаємо, Міністерство цифрової трансформації України планує залучити 6 млн українців до програми розвитку цифрових навичок до 2024 року. Адже на сьогодні 53% українців не мають базового рівня цифрової грамотності.
Також Інформатор писав, що українці зможуть подати скарги про порушення прав споживачів в режимі онлайн .