У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
«Для мене «Різдвяна» про час, якого завжди мало, який іноді хочеться зупинити, сповна насолодитися моментом щастя… Свята ж - це паузи, які дозволяють пригальмувати, озирнутися назад, побути - якщо є така можливість - з найріднішими. Для величезної кількості українців зібратися сьогодні на свята сімейним колом - справжня розкіш…», - Колос.
Розробники послалися на необхідність оплачувати підтримку програмного забезпечення; збереження та захист даних; резервний та обмінний фонди для карт
Днями у додатку "Київ Цифровий" з'явилась віртуальна версія транспортної картки. Її можна використовувати як і пластикову платіжну картку, зокрема, можна додати до Apple Wallet. Втім в мережі кияни обурилися через ініціативу, адже віртуальна картка чомусь коштує грошей - 40 гривень (при тому, що пластик лише на 10 грн дорожче - 50 грн).
Зокрема, дискусія за участю розробників застосунку "Київ Цифровий" розгорілася в коментарях у користувача Дмитра Пилипенка в Facebook. Він, зокрема, обурився тому, що віртуальна картка взагалі коштує грошей, адже це фактично опція, а не повноцінний виріб.
"У мене питання: якого біса цифрова транспортна картка взагалі щось коштує? Чому за 16 цифр банківської картки в Gpay банк не бере з мене кошти, а якесь КП, що існує на кошти киян, вирішило додатково рубанути капусту на цифрових картках?", - обурився киянин.
До дискусії долучились представники застосунку "Київ Цифровий", в якому і з'явилась ця опція. Зокрема там послалися на необхідність оплачувати підтримку програмного забезпечення; збереження та захист даних; резервний та обмінний фонди для карт.
Київ цифровий — це мобільний додаток, який дозволяє оплачувати транспорт, паркування та комунальні послуги в Києві, а також повертати автівку зі штрафмайданчика. А також:
Раніше "Інформатор" писав, що з квітня "Київ Цифровий" після оновлення дозволяє користувачу поділитись купленим QR-квитком із друзями. Раптом змінилися плани та QR-квиток ризикує згоріти, просто поділіться ним.
Також у новій версії застосунку «Київ Цифровий» у сервіс «Рух транспорту» додали станції метро. Тепер користувачі мають можливість знаходити всі станції метро в пошуку або на мапі; переглянути графік роботи кожної станції; дізнатися про пересадки на інші лінії метро та наземний транспорт; переглянути та зберегти схему метро; зберігати станції в обрані, щоб мати їх у швидкому доступі.
Нещодавно у додатку створили мапу укриттів, яка працює без доступу до інтернету. Ще у додатку "Київ Цифровий" повідомляють про закриття вестибюлів станцій метрополітену.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.