У четвер та п'ятницю 26-27 грудня на небі сформується напружена конфігурація
"Ця пісня про кохання, складнощі в стосунках, випробування, надію на краще попри всі негаразди та про силу рухатись далі. Глибокі емоції, текст, дещо мрійливий приспів створюють відчуття віри у світле майбутнє, де щастя можливе. P.S. Не переймайтесь, пишу пісні не тільки про історії зі свого життя, а й із життя інших людей, або ж вигадую ситуації. І ця пісня саме такого сюжету".
Командування самостійно буде визначати строк служби для загарбників
Командування армії рф йде на будь-які хитрощі, щоб затягти більше людей на війну в Україні й не відповідати за втрати. Як розповів один з загарбників, тепер їх змушують підписувати контракти без зазначення дати його початку та кінцевого терміну.
Про це йдеться у черговому перехопленні телефонної розмови окупантів, записом якої поділилися у Головному управлінні служби розвідки України. Окупант під час розмови з товаришем говорить, що відтепер контракти для добровольчих підрозділів не тільки без дати будуть, а ще й на два роки.
"Ти читав вже? Контракти будемо писати без дати й без там строку служби теж. Нам сказали залишати пустим. Завтра по ходу ми всі будемо писати", – сказав росіянин.
Він додав, що згоден підписати такий контракт, бо йому пообіцяли, що початок вкажуть не з квітня, як він насправді прийшов, а з січня. Але загарбник зовсім не згоден служити два роки, тож хоче написати у контракті цифру один та й покінчити з нововведеннями.
"Я буду там писати рік, й одиничкою, й буквами напишу, один. А вони хочуть, щоб ми на два писали, прикинь", – акцентував окупант.
Зазначимо, що відсутність дат початку та кінця дії контракту дасть можливість командуванню російської армії не тільки самостійно визначати їх строки, а й у випадку смерті чи травмування підлеглого, просто вказати у документі попередню дату. Тим самим зняти з себе відповідальність.
У загарбників одна й сама пісня – командування погане, смертність у війську висока, а забезпечення кепське. Саме про це вони всі скиглять своїм близьким та рідним у телефонних розмовах.
Через великі втрати та каліцтва, багато хто з окупантів готовий тікати або здаватись у полон. Росіяни бояться їхати на передову й відмовляються виконувати завдання навіть попри ризик отримати кримінальне провадження на росії.
Багато окупантів жаліються, що керівництво відноситься до них гірше, ніж до скоту. Їх відправляють на забій, а після бою не тільки не забирають трупи, а й не лікують поранених. Тож повернутись додому живим шансів мало.
Раніше Інформатор писав, що останні два місяці росія почала формувати нові великі з'єднання. Такими діями країна-агресорка хоче посилити свої сухопутні сили. До них відноситься 25-та загальновійськова армія. Також писали, що серед російських військових ростуть панічні настрої. Один з них виє, що треба завдати ядерного удару по Києву, бо інакше росія не переможе.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.