“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Остаточного переможця, який обійме посаду директора Національного антикорупційного бюро України, обиратиме Кабінет міністрів
Після критики на адресу антикорупційних органів, в Україні назвали імена трьох фіналісів, які претендують на посаду голови Національного антикорупційного бюро України.
Сьогодні, 4 березня, Конкурсна комісія відібрала трьох фіналістів з 11 кандидатів, які пройшли співбесіди на доброчесність.
Члени комісії проголосували за Семена Кривоноса, Сергія Гупяка і Романа Осипчука.
Комісію очолював Микола Кучерявенко, який зазначив, що всі кандидати, які подали документи, були розглянуті. Тепер Кабінет Міністрів України визначиться з переможцем.
Зазначимо, що серед членів Конкурсної комісії, які проголосували за цю трійку, лише двоє були українськими експертами - Микола Кучерявенко та Кирило Легких. Решта двоє - Драго Кос та Повілас Малакаускас - іноземні експерти.
Відомо, що один з членів Комісії, Олексій Савчук, заявив, що він не підтримує трійку кандидатів, яку визначила Комісія. Він вважає, що ці кандидати не є найкращими серед тих, хто міг би стати директором НАБУ. Крім того, Карен Грінавей також заявила, що не підтримує всіх кандидатів.
Роман Осипчук. У 2004-2015 роках працював у підрозділах Держслужби боротьби з економічною злочинністю Управлінь МВС у Луганській та Київській областях. У тестуванні на знання законодавства він набрав 95 балів зі 100. За підсумками тестів на знання законодавства та тестування загальних навичок набрав 218 балів.
Семен Кривонос. У 2016 році став переможцем конкурсу на керівника Одеського територіального осередку НАБУ. Проте швидко відмовився від посади, коли журналісти «Слідство.Інфо» виявили, що його статки не відповідають доходам. Зокрема Кривонос не задекларував квартиру в Києві вартістю 3 млн грн, переписавши її на матір. У тестуванні на знання законодавства набрав 99 балів зі 100. За підсумками тестів на знання законодавства та тестування загальних навичок набрав 224 бали.
Сергій Гупяк. До ДБР працював в органах прокуратури. У тестуванні на знання законодавства набрав 97 балів зі 100. За підсумками тестів на знання законодавства та тестування загальних навичок набрав 225 балів.
Нагадаємо, раніше інформатор повідомляв, що НАБУ оголосило в розшук нардепа, який "забув" задекларувати майже 2 мільйони гривень.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.