“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Палата представників оголосила перерву на два тижні, а саме до 28 лютого
Палата представників Конгресу США достроково завершили робочий тиждень й оголосили перерву до 28 лютого. При цьому законопроєкт щодо допомоги Україні вони не тільки не схвалили, а навіть не винесли на голосування. Президент США Джо Байден розкритикував таке рішення конгресменів.
Як зазначили у виданні "Голос Америки", конгресмени повернуться до розгляду законопроєкту наприкінці лютого. Перед тим, які піти на двотижневі канікули, вони обговорили цей документ, але так і не вирішили, голосувати за нього в цілому чи вносити правки.
Президент США Джо Байден дуже різко висловився щодо цієї перерви у роботі Конгресу. У пості в соцмережі Х (раніше Twitter) від 15 лютого він зазначив, що це ніколи не буде забуте.
"Нездатність підтримати Україну в цей критичний момент ніколи не буде забута", - написав Байден.
Також не змовчав прессекретар Білого дому Ендрю Бейтс. У коментарі The Hill він сказав, що своїми діями спікер Конгресу США Майк Джонсон руйнує авторитет республіканців перед американським народом. І це може спричинити "погіршення нашої національної безпеки".
Сенат США ще 13 лютого підтримав законопроєкт про допомогу Україні, Ізраїлю та Тайваню на загальну суму 95,3 млрд доларів. З них понад 60 млрд передбачено для України. Далі документ мали схвалити у Конгресі, але цього так і не сталось.
Варто зазначити, що Джо Байден ініціював виділення спільного пакета допомоги вказаним країнам ще у жовтні минулого року. Але тоді ця ініціатива так і лишилась без уваги. Через це фінансування нашої країни припинилось. Для того, щоб воно знов вийшло на колишній рівень потрібно республіканцям і демократам подолати розбіжності.
Політолог Андрій Золотарьов розглядає новий законопроєкт про мобілізацію, обговорює внесені правки та розкриває, чому закон залишається каральним і депресивним. Приєднуйтеся до перегляду відео, щоб отримати більше деталей та глибше зрозуміти сутність цих змін.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.