“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Голова Офісу президента провів телефонну розмову з радником президента США з нацбезпеки Джейком Салліваном
Голова Офісу президента України Андрій Єрмак поговорив з радником президента США з національної безпеки Джейком Салліваном. Чиновники спілкувалися по телефону. Сторони обговорили нагальні та актуальні політичні та військові питання.
Перш за все, йшлося про ситуацію на фронті та потреби ЗСУ. Про це сказано в пресрелізі ОП.
Так, очільник ОП поінформував свого візаві про поточну ситуацію на фронті та нагальні потреби Сил оборони. Особливо він наголосив на необхідності подальшого посилення наших систем ППО.
"Росія продовжує завдавати терористичних ударів ракетами та дронами по українських містах та кричній інфраструктурі", - зазначив Єрмак.
Керівник Офісу президента також висловив вдячність Сенату США за схвалення довгоочікуваного рішення щодо продовження підтримки України. Єрмак зазначає, що протягом двох років повномасштабного російського вторгнення український народ "незмінно відчуває надійне плече Сполучених Штатів". Він також висловив сподівання, що Палата представників Конгресу США також підтримає голосуванням надання підтримки Україні, чим укотре "продемонструє світове лідерство Америки в захисті свободи та демократії".
"Андрій Єрмак подякував обом палатам Конгресу, адміністрації Президента Джозефа Байдена та всім американцям, хто підтримує українців у боротьбі за незалежність проти несправедливої агресії росії", - резюмується в пресрелізі.
Нагадаємо, що у вівторок, 13 лютого, американський Сенат нарешті ухвалив "колективний" пакет допомоги для України, Ізраїля та Тайваня. Сума питання - 95 мільярдів доларів.
"Це стало можливим після вилучення з законопроєкту положень про антиміграційну політику. Проти фінансування України виступає фаворит Республіканської партії Дональд Трамп. Спікер Джонсон спершу натякав, що не буде заважати ініціативі, але пізніше дав зрозуміти, що не винесе на законопроєкт на розгляд палати представників", - писав про цю подію "Інформатор".
При цьому слід зазначити, що європейські союзники не можуть замінити Сполучені Штати у питанні військової допомоги через брак виробничих потужностей. ЗСУ прямо зараз відчувають нестачу боєприпасів та обладнання, допоки в Америці тривають свої складні політичні процеси та передвиборча конкуренція. Наприклад, в тій же Авдіївці наразі співвідношення ресурсів Сил оборони та армії рф - один до семи.
Нагадаємо: На київській Троєщині триває будівництво верхової гілки з'їзду з Подільсько-Воскресенського мосту. Як саме проєктувальники продумали проїзд транспорту, і від яких варіантів вирішили відмовитися - розкриває інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.