Агресія Росії – це не лише прямий напад на Україну, але й загроза основам світового миру. Нездатність Ради Безпеки ООН зупинити імперіалістичні амбіції свого постійного члена підриває її авторитет та легітимність міжнародного права
Луна знаходиться в зростаючій фазі, а значить сприяє новим починанням, дає нам додаткову енергію
“Як би я хотів” — це була та пісня, яка народилася одразу під час нашої першої зустрічі з Артемом. Це вийшло дуже легко, вже в перший день. Так би мовити, терапевтичним способом — ми одразу сублімували успіхи, бо це був якийсь такий стан, коли ця пісня стала зізнанням. Коли ти говориш людині: “Я дійсно бажаю тобі щастя будь-якою ціною, байдуже, чи буду я з тобою. Я хочу, щоб ти була щаслива. Якщо я не та людина, яка зробить тебе щасливою, то я хочу, щоб точно була людина, яка тебе зробить щасливою”.
Голова Офісу президента провів телефонну розмову з радником президента США з нацбезпеки Джейком Салліваном
Голова Офісу президента України Андрій Єрмак поговорив з радником президента США з національної безпеки Джейком Салліваном. Чиновники спілкувалися по телефону. Сторони обговорили нагальні та актуальні політичні та військові питання.
Перш за все, йшлося про ситуацію на фронті та потреби ЗСУ. Про це сказано в пресрелізі ОП.
Так, очільник ОП поінформував свого візаві про поточну ситуацію на фронті та нагальні потреби Сил оборони. Особливо він наголосив на необхідності подальшого посилення наших систем ППО.
"Росія продовжує завдавати терористичних ударів ракетами та дронами по українських містах та кричній інфраструктурі", - зазначив Єрмак.
Керівник Офісу президента також висловив вдячність Сенату США за схвалення довгоочікуваного рішення щодо продовження підтримки України. Єрмак зазначає, що протягом двох років повномасштабного російського вторгнення український народ "незмінно відчуває надійне плече Сполучених Штатів". Він також висловив сподівання, що Палата представників Конгресу США також підтримає голосуванням надання підтримки Україні, чим укотре "продемонструє світове лідерство Америки в захисті свободи та демократії".
"Андрій Єрмак подякував обом палатам Конгресу, адміністрації Президента Джозефа Байдена та всім американцям, хто підтримує українців у боротьбі за незалежність проти несправедливої агресії росії", - резюмується в пресрелізі.
Нагадаємо, що у вівторок, 13 лютого, американський Сенат нарешті ухвалив "колективний" пакет допомоги для України, Ізраїля та Тайваня. Сума питання - 95 мільярдів доларів.
"Це стало можливим після вилучення з законопроєкту положень про антиміграційну політику. Проти фінансування України виступає фаворит Республіканської партії Дональд Трамп. Спікер Джонсон спершу натякав, що не буде заважати ініціативі, але пізніше дав зрозуміти, що не винесе на законопроєкт на розгляд палати представників", - писав про цю подію "Інформатор".
При цьому слід зазначити, що європейські союзники не можуть замінити Сполучені Штати у питанні військової допомоги через брак виробничих потужностей. ЗСУ прямо зараз відчувають нестачу боєприпасів та обладнання, допоки в Америці тривають свої складні політичні процеси та передвиборча конкуренція. Наприклад, в тій же Авдіївці наразі співвідношення ресурсів Сил оборони та армії рф - один до семи.
Нагадаємо: На київській Троєщині триває будівництво верхової гілки з'їзду з Подільсько-Воскресенського мосту. Як саме проєктувальники продумали проїзд транспорту, і від яких варіантів вирішили відмовитися - розкриває інфраструктурний оглядач Павло Авдокушин.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.