“Я готовий на все заради миру в Україні. Якщо завтра Україну приймуть до ЄС та НАТО, я більше не потрібний. Але поки цього не буде, я захищатиму свою країну”
"Це був такий час, коли всі записувалися до тероборони, і були великі черги. Я попросив зайняти мені місце в черзі, щоб я зміг записатися"
Всі ми інколи вдаємо, що все добре, хоча по факту ні. В такі моменти твоє тіло ніби онімівше від душевного болю хоче втекти кудись на вулицю, де холодно і вогко, бо тільки там твій внутрішній стан співпадає з тим що назовні. Задихаючись, ти кричиш в пустоту про те, як тобі погано.
Суд у Дніпрі послався на Кодекс з банкрутства та дозволив не повертати кошти банку. Кому війна, а кому прощення боргів
5 липня 2022 року Господарський суд Дніпропетровської області вирішив, що компанія Коломойського «Новофарм» вже не винна державному банку 4,3 млрд грн. Таке рішення було прийнято в рамках справи про банкрутство.
Про це пише сайт «Інформатор Гроші» з посиланням на судовий реєстр.
Відомо, що перед націоналізацією, 16 грудня 2016 року, ПриватБанк відкрив кредитну лінію для «Новофарм» із лімітом 3,2 млрд грн. Але вже в квітні минулого року фірму було визнано банкрутом.
Загалом, кредитори вимагали від компанії Коломойського – і суд це визнав, повернути 10,44 млрд грн. Але вдалося погасити борги лише на 2,7 млн грн. Це все, на що вистачило майна компанії.
«Згідно з ч.7 ст. 64 Кодексу України з процедур банкрутства вважати погашеними вимоги кредиторів, що не погашені у зв`язку з недостатністю майна банкрута Товариства з обмеженою відповідальністю з іноземними інвестиціями «НОВОФАРМ», - йдеться в ухвалі суду.
Тобто, цим рішенням ім’ям України Господарський суд зобов’язав, щоб державний банк «пробачив» Коломойському мільярди гривень. Якщо це рішення буде остаточним, то за нього заплатить кожен українець зі свого гаманця.
Нагадаємо, що 18 грудня 2016 року Рада національної безпеки і оборони України ухвалила рішення про перехід банку у власність держави. Після цього, міністерство фінансів викупило 100% акцій ПриватБанку за 1 гривню. Однак для порятунку фінустанови було вирішено її докапіталізувати на понад 155 млрд грн. В середині 2022 року – під час війни в українських судах поновилися спроби колишніх акціонерів скасувати націоналізацію банку.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.
Олена Скобцева