“Балістична ракета проти України є черговим доказом, що миру Росія точно не хоче. Путін просто щоразу плює в обличчя тим у світі, хто справді хоче відновлення миру. Його треба зупинити. Потрібно, щоб він відчував, чого коштують його хворі амбіції”
"Ми використовуємо всі засоби для захисту нашої країни, тому ми не будемо вдаватися в деталі. Але ми просто даємо зрозуміти, що ми здатні та можемо відповісти"
Світила сприятимуть успішному просуванню наших планів
Ми не завжди цінуємо тих людей, які поруч з нами, і нажаль, їх дуже легко втратити в одну лише мить. Бо жінка — це муза, вона надихає, розуміє, підтримує. Але якщо вона вже йде — то в більшості випадків назад не повертається. Ця одна помилка може розривати твоє серце багато років поспіль, а, можливо, і до кінця життя.
Схоже, ігрова компанія вирішила піддатися на пропаганду рф
Ігрова компанія Blizzard у офіційній відповіді на запит одного з користувачів, підтвердила, що забороняє в своїх іграх використовувати назву «Азов». Проблеми виникли через назву одного з кланів, створених українським гравцем. Таким чином, Blizzard підтвердила довіру до російських фейків.
Про ситуацію розповів засновник спільноти «Український Гік», який і зіштовхнувся з такою проблемою. Назву його клану в грі Diablo Immortal було без питань змінено на технічну, через те, що вона представляла собою слово «Азов».
Клан з цією назвою було створено незадовго після релізу гри. Понад два місяці питань ні до кого не виникало. Проте, 4-го вересня назву клану несподівано змінили на системну, а сам акаунт Артема отримав блокування чату на добу. Через це гравець звернувся до служби підтримки.
Не дивлячись на те, що назву свого клану він більше асоціював із територіями України, а не з полком, образливим стало саме відношення до українського полку «Азов». Судячи з відповіді підтримки Blizzard, у компанії надають перевагу російським фейкам, які активно розганялися як в рф, так і за кордном.
«Назва «Азов» нагадує назву полку «Азов», який “викликав суперечки через свої попередні та нібито досі активні зв’язки з ультраправими групами та неонацистською ідеологією, використання суперечливої символіки, пов’язаної з нацизмом, і твердження про те, що члени групи причетні до тортур і військових злочинів. Ми не терпітимемо нічого подібного в наших іграх”», – відповіли в компанії.
Цікаво й те, що співробітник Blizzard очевидно відповідав цитатою з неназваного джерела. Навіть зараз у пошукачах за запитом про «Азов» переважають матеріали зі спростуванням того, що наш полк має відношення до нацизму. Проте, в компанії вирішили ігнорувати всі докази, усі заяви як України, так і міжнародних організацій, а піддатися на пропаганду рф.
Можливо, компанія дуже хоче втратити ще й українську аудиторію, а також довіру до неї чималої частини світу. Інформатор надіслав до компанії запит з проханням пояснити цю ситуацію. Проте, на відповідь ми не дуже сподіваємося, але може хоча-б випустять якийсь реліз на цю тему. Для цього непогано було б українській спільноті проявити більше активності в соцмережах – тегайте Blizzard, кріпіть наведений вище скрін та запитуйте в компанії, як довго вони планують вестися на кремлівську пропаганду та паплюжити честь наших героїв.
Нагадаємо, що мурал з обіймами бійця ЗСУ і окупанта зафарбували. Історія скандалу.
Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливих новин. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут.