RU
Головна
Світ
11:44, 26 Жовтня
Информатор UA

Интро

Дейв Шаппелл звернувся до представників ЛГБТК-спільноти у своєму новому виступі. Запис із фрагментом, де він говорить про це, комік опублікував на своїй сторінці в Instagram, - передає Інформатор . Фактично, у цьому виступі він вперше прокоментував скандал, що виник, особисто. Своїми фразами він підтвердив інформацію, що її висловлювали його представники. Нагадаємо, що почалося все з його спешлу The Closer (), після якого співробітники Netflix разом з активістами та представниками ЛГБТК-спільноти вийшли на протест проти шоу та відмови керівництва Netflix видаляти запис із виступом коміка. Все через висловлювання Дейва у цьому шоу. У новому записі Шаппелл заявив, що він не проти зустрітися із незадоволеними, але його так нікуди і не запросили для розмов. Щоправда, він не дуже розуміє, як мають відбуватися такі переговори. Переглянути цей допис в Instagram Допис, поширений Dave Chappelle (@davechappelle) Я трохи заплутався, про що ми з вами мали б говорити. Від своїх слів я не відмовляюся, а ваші слова я почув та ще й як! Боже, та як можна було не почути. Ви сказали, що хочете безпечної робочої ситуації в Netflix. Але схоже, що прийти в офіс зараз не можу тільки я один, - сказав Дейв Шаппелл. Він також зазначив, що немає жодного протистояння між ним та ЛГБТК-спільнотою. Він не звинувачує ні в чому його представників і також попросив своїх фанатів ставитися до всього аналогічно. Комік вважає, що в усьому винні корпоративні інтереси, і те що йому нібито можна говорити, і що - не можна. Усьому трансгендерному співтовариству: я більш ніж готовий поговорити та надати вам аудиторію. Але ви не будете мене нікуди кликати, і я не ні під кого прогинатимуся. Якщо ви хочете зі мною зустрітися, я готовий, але на кількох умовах. По-перше, я не дозволяю вам приходити, якщо ви не дивилися мій концерт від початку до кінця. Місце для зустрічі я виберу як і час. І по-третє, ви повинні визнати, що Ханна Гедсбі не смішна, - заявив Дейв Шаппелл. Остання фраза стосувалася коміка Ханни Гедсбі, яка раніше виступила з різкою критикою як Дейва, так і керівництва Netflix. Щоправда, остання все ж таки варто сприймати як жарт. Нагадаємо, що у Судані проходять масові протести проти військового перевороту: вже загинули 7 людей та 140 отримали поранення . Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі Інформатор Live. Підписатися на канал у Viber можна тут .

Комік Дейв Шаппелл вперше прокоментував скандал навколо його висловлювань на адресу ЛГБТК-спільноти

Читать на русском
Комік Дейв Шаппелл вперше прокоментував скандал навколо його висловлювань на адресу ЛГБТК-спільноти

Він стверджує, що скандал навколо його концерту для Netflix виник більше на ґрунті «корпоративних інтересів»

Дейв Шаппелл звернувся до представників ЛГБТК-спільноти у своєму новому виступі.

Запис із фрагментом, де він говорить про це, комік опублікував на своїй сторінці в Instagram, - передає Інформатор .

Фактично, у цьому виступі він вперше прокоментував скандал, що виник, особисто. Своїми фразами він підтвердив інформацію, що її висловлювали його представники. Нагадаємо, що почалося все з його спешлу» The Closer («Наостанок»), після якого співробітники Netflix разом з активістами та представниками ЛГБТК-спільноти вийшли на протест проти шоу та відмови керівництва Netflix видаляти запис із виступом коміка. Все через висловлювання Дейва у цьому шоу. 

У новому записі Шаппелл заявив, що він не проти зустрітися із незадоволеними, але його так нікуди і не запросили для розмов. Щоправда, він не дуже розуміє, як мають відбуватися такі переговори. 

 

Переглянути цей допис в Instagram

Допис, поширений Dave Chappelle (@davechappelle)

«Я трохи заплутався, про що ми з вами мали б говорити. Від своїх слів я не відмовляюся, а ваші слова я почув — та ще й як! Боже, та як можна було не почути. Ви сказали, що хочете безпечної робочої ситуації в Netflix. Але схоже, що прийти в офіс зараз не можу тільки я один», - сказав Дейв Шаппелл.

Він також зазначив, що немає жодного протистояння між ним та ЛГБТК-спільнотою. Він не звинувачує ні в чому його представників і також попросив своїх фанатів ставитися до всього аналогічно. Комік вважає, що в усьому винні корпоративні інтереси, і те «що йому нібито можна говорити, і що - не можна».

«Усьому трансгендерному співтовариству: я більш ніж готовий поговорити та надати вам аудиторію. Але ви не будете мене нікуди кликати, і я не ні під кого прогинатимуся. Якщо ви хочете зі мною зустрітися, я готовий, але на кількох умовах. По-перше, я не дозволяю вам приходити, якщо ви не дивилися мій концерт від початку до кінця. Місце для зустрічі я виберу як і час. І по-третє, ви повинні визнати, що Ханна Гедсбі не смішна», - заявив Дейв Шаппелл.

Остання фраза стосувалася коміка Ханни Гедсбі, яка раніше виступила з різкою критикою як Дейва, так і керівництва Netflix. Щоправда, остання «умова» все ж таки варто сприймати як жарт. 

Нагадаємо, що у Судані проходять масові протести проти військового перевороту: вже загинули 7 людей та 140 отримали поранення .

Підписуйтесь на наш Telegram-канал, щоб не пропустити важливі новини. За новинами в режимі онлайн прямо в месенджері слідкуйте на нашому Telegram-каналі «Інформатор Live». Підписатися на канал у Viber можна тут

ФОТОРЕПОРТАЖІ

Ми використовуємо файли cookie, щоб забезпечити належну роботу сайту, а вміст та реклама відповідали Вашим інтересам.